صندلی راحت کنفرانسی مناسب جلسات C408K

صندلی راحت کنفرانسی مناسب جلسات

کد محصول C408k

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

نشست کنفرانس که با حضور تعداد زیادی از عوامل ، مخاطبین ، مشتریان یا مدیران برگزار میشود ، از میز به اندازه مورد نیاز و همچنین تعداد صندلی های افراد حاضر می باشد . این صندلی کد C408k با برند رادسیستم ، است . همانطور که مشاهده میکنید پایه های کروم با دسته های انتگرال مشکی را دارا می باشد ، همچنین ارتفاع نشیمنگاه 48 سانتی متر است .

همیشه یکی از وظایف ما برای مشتریان بهتر است دامنه انتخاب را برایشان محدود کنیم تا راحت تر بتوانند به نتیجه نهایی برسند . در میان ده ها و یا صد ها محصول که در هنر - صنعت مبلمان اداری وجود دارد ، انتخاب سختی خواهد بود برای هر شخصی ، لذا وظیفه ما به عنوان مشاور این است که نسبت به کاربری ، بودجه ، سلیقه و شرایط شما انتخاب های محدود تری را در اختیارتان قرار دهیم .

 

مشخصات فنی برای مبلمان خاص صندلی راحت کنفرانسی

  • مدل : C408K
  • ساخت : رادسیستم مناسب جلسات
  • توضیحات : ارتفاع پایه تا بالای نشیمنگاه 48 سطح نشیمنگاه
  • 50 طول صندلی ( از پشت تا جلوی نشیمنگاه )
  • 69 عرض صندلی ( فاصله دسته ها از نقطه بیرونی )
  • 61 قابل عرضه با روکش چرمی می­باشد .
   

ضرورت انتخاب میز و صندلی راحت و مناسب برای کارمندان و پرسنل در این است که طی چندین ماه یا چندین سال کار و فعالیت مشکلات جسمی دچار نشوند و بتوانند به فعالیت های روزمره خود بپردازند . بسیاری از افراد هستند به دلیل اینکه سال ها بر روی میز و صندلی غیر استاندارد مشغول به فعالیت هستند پس از مدتی کمر و ستون فقراتشان به مشکل میخورد و باید با عمل جراحی چند ده میلیون مبلغ حرج نماید .

برای ارسال صندلی مخصوص کنفرانس ، میز متناسب مدیریت کافیست شماره تلفن ما را با موبایل تلفن ثابت بگیرید . ما با اشتیاق و با افتخار پاسخگوی شماییم و با قیمت های رقابتی بازار را در دستان خود گرتفیم . بسته بندی با نایلون های حباب دار بزرگ و کلفت که بسیار مطمئ هستند راحت تر از روش های دیگر است و به سادگی بدون کوچکترین آسیبی محصول به دست شما میرود .