صندلی راحتیران مناسب موسسات آموزشی مدارس CF50A

صندلی راحتیران موسسات آموزشی مدارس

کد محصول x818

تومان 510.000

راهنما 09126132197

قیمت 510.000

صندلی CF50A برند راحتیران برای مصارف مراکز آموزشی مانند دانشگاه ، مدارس ، موسسات آموزشی خصوصی و غیره می باشد . اندازه صندلی مذکور با ارتفاع یک متر ، طول ۷۰ سانت و عرض ۶۴ سانت میتواند پذیرای انواع فرم بدن کاربران مختلف باشد . در هنگامی که شما بر روی آن مینشینید باعث آرامش و راحتی در حین فعالیت خواهد شد .

 

بسیاری از مشتریان خاص پسند هستند که به دنبال محصول صندلی آموزشی راحت می گردند تا شاگردان و یا کاربران مجموعه خود را بر روی صندلی های خشک و ساده عذاب ندهند . لذا ما در این مجموعه برندبرتر توانسته ایم برند های مطرح صندلی آموزشی را تامین نماییم و برای شما در سراسر ایران ارسال کنیم .

این قسمت از سایت به معرفی یکی از برترین محصولات برند راحتیران می پردازیم که به مدل سی اف پنجاه ای معروف می باشد . این صندلی که در عکس میبینید شامل قسمت نشیمنگاه ، پشتی ، یک طرف دستگیره و صفحه میز یادداشت می باشد . همچنین پایه های آن همانند صندلی های کنفرانسی می باشد و از جنس فلزی و با پوشش نیکل کروم است .

 

صندلی آموزشی دارای میز گردان و جمع شونده برند راحتتیران

  • مدل: CF50A
  • ساخت: راحتیران
  • با ۳۰ ماه گارانتی اصل
  • ارسال به سراسر ایران
  • قیمت تضمینی و رقابتی ( لطفا تلفنی استعلام بگیرید )
 

قسمت نشیمنگاه از ترکیب چوب و فوم سرد با جنس پلی اورتان می باشد که هم نرمی مهندسی شده ای دارد و هم از استحکام درستی برخوردار است . این صندلی با تناسب و ارگونومی بدن انسان طراحی و تولید گشته که کاربری آن را برای بهره وری بیشتر بالا برده است . لذا ما در آن را با روکش ها و امکانات مختلفی میتوانیم به شما عرضه کنیم .

کالیته رنگ آن بسیار متنوع است و بیشتر در رنگ های سبز تیره و مشکی خریداری می نمایند . این صندلی برای جلسات مدیران آموزشگاه ها و یا برگزاری آزمون های سطح بالا به کار می آید . لذا مفتخریم تا به شما اطلاع دهیم که این صندلی آموزشی از روکش چرمی و یا پارچه ای به انتخاب شما مشتری عزیز میتواند باشد و به سادگی ارسال می گردد .

 

گارانتی این محصول به مدت دو سال و نیم بوده و شما میتوانید از خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید . این محصول برای شما در سراسر ایران تحویل میگردد که با تماس تلفنی به شماره راهنما در همین صفحه به سادگی امکان پذیر است .