صندلی دوتایی انتظار سیلا w11p2 آبکاری نیکل کروم برای سالنها

صندلی انتظار سیلا فلز پلاستیک سرد w11p2

کد محصول w11p2

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی انتظار دوتایی متصل سیلا که محصولی دانش بنیان می باشد و توسط مخترعین ، مهندسین ، کارگران و نخبگان کشور به عرصه تولید و ظهور رسیده با داشتن امکاناتی چون فریم فلزی و پوشش آبکاری شده نیکل کروم ، روکش چرم نشیمنگاه و پشتی با دوخت ریز و زیبا ، ظرافتی ایجاد نموده تا بتواند با پایه های آلومینیومی سایز ورق 12 وزن های بسیار بالا را نیز کنترل نماید .

صندلیهای انتظار سالنها در ادارات ، مطب ها ، مراکز درمانی ، شرکت های بزرگ ، ترمینال و سایر مکان های عمومی هریک باهم تفاوت هایی دارند . علاوه بر آن نسبت به اندازه محیط و همچنین فضای سالن شما بین صندلیهای انتظار دو الی 8 نفره انتخاب خود را انجام می دهید . همینطور اگر برای مطب بخواهید قطعا مدل های پارچه ای و راحتی را انتخاب می کنید و اگر برای بیمارستان مد نظر باشد ، مدل های فلزی مورد خرید شما واقع می شود .

اما نکته مهم این است که چه کسی این فرهنگ را جا انداخته که حتما در ترمینال ها باید از مدل های فلزی استفاده کرد ، چرا سبک های راحتی و نرم پارچه ای که با پر یا ابر پر شده اند فقط برای منازل و مطب ها به کار می رود ؟ مهم ترین دلیل آن این است که نسبت به بودجه و تعداد افرادی که در روز قرار است انتظار بکشند انتخاب این صندلی ها متفاوت می شود .

 

ویژگی های صندلی دوتایی انتظار سیلا w11p2 آبکاری نیکل کروم مخصوص سالنها

 • مدل: w11p2
 • ساخت: سیلا
 • فریم فلزی از پروفیل اختصاصی با پوشش آبکاری نیکل کرم
 • اتصالات پشتی از آلیاژ آلومینیوم (Lm2) با پوشش و آبکاری نیکل کرم
 • دسته از آلیاژ آلومینیوم (Lm2) با پوشش و آبکاری نیکل کرم
 • پایه از ورق 12ST ضخامت mm2 با پوشش آبکاری و با قابلیت تنظیم
 • شاسی صندلی از پروفیل mm40*80 و پوشش رنگ پودری
 • روکش چرم PU مرغوب با زیرکار فوم فشرده
 • پارچه کریستال
 • فرم دهی به وسیله دستگاه هایفرکانس
 • دارای ضمانت نامه معتبر
 

پس از بررسی تعداد اشخاص در تردد و مدت زمان انتظارشان می توانید این صندلی انتظار که در اینجا معرفی می کنم را خرید نمایید . هم از قیمت بسیار مقرون به صرفه ای برخوردار است و هم راحتی متعادلی را فراهم می سازد . به دلیل اینکه قسمت پشتی و نشیمنگاه آن صرفا سراسر از فلز نیست که بخواهد خسته کننده بشود .

اما خب مانند صندلی های پارچه آکنده از پر هم نیست ، جنس اسکلت صندلی از فولاد است که مقاومت بالایی دارد و با پوشش های تخصصی آبکاری شده نیکل کروم به درخشندگی زیبایی افتاده است . جنس رویه نشیمنگاه و پشتی از فوم سرد حالت گرفته با تکنولوژی روز دنیا از متریال PU یا همان پلی آورتان می باشد .

همچنین رویه نهایی سطح نشیمنگاه و پشتی این صندلی دوتایی انتظار از چرم درجه یک مصنوعی با قابلیت ضد ساییدگی و ضد پوسیدگی که ار تکنولوژی نانو بهره مند است استفاده شده و می توانید ساعت ها در معرض آفتاب و رطوبت قرار دهید که در عین حال با خیالی آسوده مخاطبینتان از آن استفاده می نمایند . پروفایل هایفرکانس این صندلی دوتایی مناسب برای محیط های باز و بسته می باشد .

 

برای سفارش این صندلی دوتایی متصل انتظار دانش بنیان تولید شرکت بزرگ سیلا که توسط مهندسین و کارگران ایرانی با ظرافت خاص و کیفیت بین المللی تولید می شود ، کافی است تا با تلفن درج شده ما تماس بگیرید .