صندلی دانشجویی زیردستی تاشو صندلی برای نوشتن F602P

کد محصول F602P

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی دانش دانشجویی یا دانشوزی  آمبسیار راحت با دسته متحرک که به عنوان میز از آن استفاده میشود . این صندلی به دلیل داشتن قسمت نشیمن تشکدار و همچنین پشتی تشکی ، بسیار نرم و راحت می باشد و میز آن را میتوانید به صندلی برای نوشتن ، مطالعه یا حتی قرارگرفتن نوت بوک یا لپتاپتان استفاده کنید . این صندلی کد F620P دارای سبد وسایل در زیر نشیمن نیز می باشد .

امکانات جانبی صندلی ها مانند سبد یکی از بهترین ها در این زمینه به شمار میرود ، چرا که دانشجو میخواهد کیف یا لوازم خود را بر روی آن قرار دهد و در طول ساعت ها زمانی که در آموزشگاه میگذراند ، منظم واقع شود . البته برخی مواقع دچار مسائل غیره کاربردی نیز میشود ، مثلا اینکه بسیار شلخته و بی نظم کتاب ها ، جامدادی ، دفاتر و غیره را روی هم تلنبار میکنند که در این صورت معلم باید بگوید تمام وسایل را در کیف بگذارند و انگار سبدی وجود ندارد تا این عادت کم کم از بین برود و عادت جدیدی جای آن را بگیرد ، صندلی گردان ، میز گرد کوچک کنفرانس در تجربه ما میباشند ، بهترین صندلی مدیریتی و زیباترین دکوراسیون محیط کاری در تخصص ماست .

 

صندلی حاوی سبد و دسته میز تحریر مناسب آموزشگاه ، مدرسه و دانشگاه

  • مدل: F602P
  • ساخت: رادسیستم
  • توضیحات: قابل عرضه با دسته سفید و مشکی می­باشد .
  • قابل عرضه با هر دو نوع روکش چرم و پارچه می­باشد .
  • قابل عرضه با سبد و بدون سبد می­باشد.
 

همچنین یکی دیگر از امکانات میز یادداشت است که در بسیار از آموزشگاه ها دیگر خبری از نیمکت وجود ندارد و هر دانشجو برای خودش مستقل می نشیند . جایگاه کوچکی نسبت به نیمکت در اختیارمان است که در زمینه های مختلف از آن بهره میبریم اما به دلیل کاربردی بودن و طراحی حرفه ای ، دچار اختلال در آموزش نمیگردد و به نحوی به دلیل کم وزن بودن و قابل حمل بودن نسبت به نیمکت بسیار بصرفه تر خواهد بود .

محصول فوق در کارخانه رادسیستم به تولید میرسد که میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست کنید تا برایتان توضیحات تکمیلی را ارائه نماییم . این محصول با داشتن امکانات اضافه قیمت آن نیز متفاوت میشود و در صورتی که لازم ندارید میتوانید بگویید تا در سفارش درج شود و از قیمت آن کاسته شود . لذا منتظر تماستان مشتاقانه هستیم .