صندلی دارای تشک مدل و طرح کنفرانسی T93b

صندلی دارای تشک مدل طرح کنفرانسی

کد محصول T93b

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

لیو یکی از برند های برتر تولید کننده صندلی است که این کد صندلی دارای تشک طرح کنفرانسی را تولید نموده که شامل T93b می باشد ، این صندلی با روکش چرم درجه یک با تنوع رنگی بالا تولید میشود و طرح روی آن با دوخت های ظریف و ریز به وجود آمده که پشت سری آن شبیه یک پیکان به جهت پایین می باشد و این صندلی را بسیار زیبا جلوه می نماید ، همچنین کنار پهلوها را پر کرده و طراحی ارگونومیک نیز دارد .

صندلی کنفرانسی خاص مدیریتی مناسب در جهت قرار گیری بر اطراف میز جلسات که به دلیل داشتن پایه های ثابت جمع و جور امکان قرار گیری تعداد زیادی از این صندلی می باشد . مثلا اینکه شما بتوانید 9 عدد صندلی دور تا دور میز کنفرانس بچینید یا 11 عدد قطعا خیلی متفاوت است ، لذا اگر به اندازه عرض صندلی دقت کنید 60 سانت یا 50 سانت و یا 80 سانت است که نسبت به آن بتوانید انتخاب نمایید .

   

صندلی خاص کنفرانسی با طرح پیکان به جهت پایین در ناحیه پشت سری

  • مدل : T93b
  • ساخت : لیو
  • توضیحات : صندلی کنفرانسی
  • دسته و پایه کروم
  • روکش انتگرال روی دسته
 

یکی از نکات مدیریتی که بسیار در شرکت یا سازمان حائز اهمیت است ، استفاده از فرمول ها و مباحث علمی آمار در اثبات ادعاهای مدیران هر بخش می باشد ، برای مثال ممکن است در یک کارخانه مواد غذایی ، کارشناس ارشد ناظر کیفی این ادعا راداشته باشد که مقدار هدر رفت مواد اولیه در حین تولید به 2 میلی لیتر میرسد ، برای اثبات این ادعا مهندس آمار مجموعه وارد عمل شده و با جمع آوری نمونه آماری این ادعا را مورد پذیرش یا رد قرار میدهد که در راستای بهبود فرایند و سوددهی بیشتر و همچنین حذف هزینه های سربار ، بسیار کاربردی می باشد ، علاقه مندان به میز کارشناس ، تجهیزات اتاق مدیریت میتوانند از تماس تلفتی ما راهنمایی بجویند .

ما در این مجموعه آمادگی فعالیت در جهت ارسال محصولات به سراسر ایران را داریم و با قیمتی بسیار رقابتی نسبت به بازار محصولات را عرضه میکنیم بنابراین شما با خیال راحت میتوانید سفارشات خود را به صورت غیر حضوری به ما بدهید تا در هر کجا که خواستید به شما تحویل دهیم . برای سفارشات تعداد بالا تخفیفات ویژه نیز در نظر میگیریم ، کارشناسان ما آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان در جهت انتخاب مبلمان اداری به شما عزیزان هستند .