صندلی خاص مدیریت دارای روکش پارچه M91i

صندلی خاص دارای روکش پارچه اینترنتی

کد محصول M91i

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

لیو یکی از برترین تولید کنندگان صندلی مدیریتی است که هم در ایران بسیار شناخته شده و قدیمی می باشد و هم در کشور های همسایه ، چرا که بسیاری از همنوعان از کشور های دوست و همسایه تماس گرفته و درخواست ارسال عمده بار از محصولات مختلف این کمپانی را از ما دارند . صندلی مدیریتی معمولا به صندلی گفته میشود که پشتی بلند تری نسبت به مدل های صندلی کارمندی دارد .

برخی مدیران به دنبال صندلی هایی هستند که نه بسیار ظریف و نازک باشه و نه بیش از حد تپل و درشت به نظر برسد ، هر کسی نسبت به جثه و هیکل خودش باید صندلی انتخاب نماید . لذا مدل M91i با اینکه نشیمن و پشتی تو پری دارد اما از لحاظ ظرافت نیز طراحی شیک و مهندسی شده ای دارد . لذا به نظر بیش از اندازه درشت نیست و یک حد وسط و تعادلی را حفظ کرده است .

 

مشخصات فنی صندلی خاص مدیریتی با طراحی ویژه

  • مدل: M91i
  • ساخت: لیو
  • صندلی مدیریتی با ویبره و گرمکن
  • قفل 4 حالته
  • جک 8
  • دسته انتگرال
  • پایه کروم
 

مواد اولیه برای ساخت صندلی های مدیریتی بسیار متفاوت است ، البته هر گروه نکات خود را دارند نیلپر پرسنلی ، اروند کامپیوتری و غیره ، از مقدار استفاده آهن و ساخت گوشت آن ، همچنین جنس و کیفیت متریال ، نوع و میزان آبکاری روکش با احتساب واحد آن یعنی میکرون و بسیاری موارد دیگر که تولید کننده میتواند ظاهری بسیار زیبا را برای شما به ارمغان بیاورد اما از لحاظ کیفیت از چند جهت زدگی داشته باشد و در نهایت منجر به سبک شدن وزن محصول و شکستن راحت آن ظرف چند ماه استفاده و حتی ریختن رنگ یا غر شدن سطح آن که موجب عدم استفاده از صندلی برای مشتری میگردد . لذا از فروشگاه های معتبر خریدتان را انجام دهید .

ما در این مجموعه آماده ارسال محصولات مورد نیاز شما به سراسر ایران هستیم و کافیست با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست کنید تا در زمینه انتخابی آسان شما را یاری کنیم ، کارشناسان تلفنی برندبرتر توانایی دارند از تمامی تجارب مدیریت این مجموعه که بیش از 50 سال می باشد ، به شما اطلاعات مفید انتقال داده و نسبت به سلیقه شخصیتان و همچنین شرایط محیط و بودجه ، مشاوره کاربردی و رایگان ارائه دهند تا انتخابی سهل را تجربه نمایید .