صندلی جلسه پایه ثابت تولید کیفیتی ایران CC-102-04 تولید برتر

صندلی جلسه پایه ثابت کارخانه هلگر

کد محصول cc-102-04

تومان 1

راهنما 09100049363

قیمت 1

صندلی جلسه دسته اوریب کنفرانسی که در تصور میبینید شامل پایه های ثابت لوله تو خالی با کد محصول cc-102-04 که برند هلگر یکی از برترین تولید کنندگان مبلمان ادرای ایرانی که در سطح بین الملل محبوب و شناخته شده است ، همچنین از همین مدل با طرح کارشناسی چرخدار و یک سایز بزرگتر ، مدیریتی چرخدار میتوانید بهره مند شوید .

این صندلی با پهنای بزرگ و دسته های متمایل به جلو موجب سادگی و زیبایی گشته است ، حتی قسمت نشیمنگاه و پشتی آن که توسط پلی اورتان با تزریق سرد انجام گشته ، بهم پیوسته هستند ، موجب راحتی کاربر در حین نشستن و برگزاری جلسات را فراهم میسازد . میهمانان بر اطراف و دور میز کنفرانس می نشینند و به صحبت با رئیس می پردازند .

 

صندلی ویژه کنفرانسی با قابلیت پایه های ثابت کارخانه هلگر

  • مدل : CC-102-04
  • ساخت : هلگر
 

اینجا نسبت به اینکه مهمان کیست رفتار مدیران با یکدیگر تفاوت دارد ، یک وقتی هست که ممکن است میهمان بسیار عزیز و صمیمی است که مدیر با او همراه شده و دیگر پشت میز خود بر روی صندلی چرخدار نمینشیند . پس او هم به کنار میهمان آمده و دور میز بر روی همین صندلی جلسه کنفرانسی با پایه ثابت مینشیند ، برای طراحی دکوراسیون داخلی و مبلمان با متخصصین ما تماس بگیرید ، میز جادار بزرگ همراه با جاذونکنی ، کتابخانه و فایلینگ همراه با یراق آلات و آرام بندها ارائه شما عزیزان میگردد .

همچنین برخی از مدیران توری رفتار میکنند که میهمان اگر صمیمی و نزدیک نیست ، قبل از ورودشان روی صندلی بنشیند و در هنگام ورود شخص مدیر ، آن میهمان از جا بلند شده و به او احترام بگذارد . این رفتار مدیران میدانند که بسیار نقش در اثر بخشی عقاید و نظراتشان روی شخص میهمان می گذارد . اما برخی میهمانان بسیار آگاه هستند و اصلا تن به نشستن قبل از ورود مدیر نمیدهند که این احساس برابری تداعی شود .

 

برای انتخاب کالیته رنگ نسبت به اصول روانشناسی میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست راهنمایی کنید . این مجموعه میتواند تمامی محصولات را از تک فروشی تا عمده فروشی به سراسر ایران از شهر یزد ، شیراز ، بوشهر ، عسلویه و غیره تا تهران ، لواسانات ، کرج ، شهر پردیس و غیره ارسال نماید و به سرعت به دست شما برسد .