صندلی جلسات طولانی براساس اصول ارگونومی SC810K

کد محصول SC810K

تومان 1.100.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.100.000

در نظر داشته باشید که یک صندلی حلسات طولانی همیشه نباید با پایه های ثابت و لوله ای که یکپارچه و U شکل تولید شده است باشد ، بسیاری از کارآفرینان علاقه دارند افراد حاظر در جلسه نیز امکان انعطاف و راحتی را داشته باشند و فضای میز بزرگی را تهیه میکنند که صندلی کنفرانسی چرخدار نیلپر با کد SC810K را برایشان خریداری کنند .

دسته های این صندلی حلسات طولانی یا باصطلاح کنفرانس ، از جنس نشیمنگاه و پشتی آن است و بسیار بلند و لوکس به چشم می آید . طراحان نیلپر توجه به اصول ارگونومی و ارتوپدی برای حفظ سلامت فیزیکی کاربر در طی جلسات طولانی مدت را سرلوحه کار خود قرار داده اند و شما با دریافت گارانتی دو ساله در صورتی که مشکلاتی ایجاد شود میتوانید به سادگی برای رفع آن اقدام نمایید ، تجهیزات و مبلمان کابرد کارمندی مدیریتی کارشناسی را از سایت برند برتر بخواهید .

 
  • مدل: SC810K
  • ساخت : نیلپر
  • پنج پر آلومینیومی
  • دسته روکش شده با ساختار فلزی و پوشش فوم سرد
  • بالابر 10 سانتیمتری

صندلی چرخدار در برند نیلپر جزو تولید های بسیار بالا و متنوع می باشد که برای خود بخش بزرگی از مساحت 40 هزار متری کارخانه را اختصاص داده است . شاید باورتان نشود که نیلپر در ابتدای کار خود دفتر تولیدی به مساحت 120 متر بیشتر نداشته است و این پیشرفت عظیم به نقل از هیئت مدیره این شرکت ، پس از لطف خدا ، کیفیت بالای محصولات و مدیریت صحیح آن بوده است .

برخی استارتاپ ها هستند که علاوه بر اینکه به مبلمان اداری خود بسیار اهمیت میدهند ، به خوبی میدانند که یکی دیگر از عوامل سلامتی بدن تغذیه مناسب و پاک است . شما شاید با مبلمان اداری خوب بتوانید جسم خود را آرام و سلامت حفظ کنید اما اگر تغذیه مناسبی نداشته باشید چه فایده دارد ؟ بهتر است در زمان صحیح غذا میل کنید و با یک تهیه غذا عقد قرارداد کنید که کیفیت غذا های آن نیز مطلوب باشد .

ارسال محصولات به سراسر ایران و حتی کشورهای همسایه مقدور میباشد ، شما کافیست در شبکه های مجازی به ما پیام دهید و یا با تلفن تماس ما ارتباط برقرار کنید تا بصورت غیر حضوری شما را یاری دهیم و انتخابی صحیح داشته باشید . پس از ثبت سفارش تلفنی یا با شبکه های مجازی ، محصولات در محل به شما تحویل میگردند .