صندلی جلسات سیلا دسته فلزی آلیاژ آلومینیوم c11

صندلی جلسات سیلا دسته فلزی آلومینیوم

کد محصول c11

تومان 850.000

راهنما 09126132197

قیمت 850.000

صندلی C11 سیلا با فریم فلزی از پروفیل اختصاصی با آبکاری کرم اتصالات پشتی از آلیاژ آلومینیوم (Lm2) دسته فلزی از آلیاژ آلومینیوم (Lm2) پایه از لوله به ضخامت mm 2 فریم اتصال (Lm2) ، اتصال پایه به صندلی از ورق mm 5 با جوشکاری آرگون روکش چرم PU مرغوب با زیرکار فوم فشرده پارچه کریستال و فرم دهی به وسیله دستگاه هایفرکانس تولید شده است .

صندلی کنفرانسی برند Silla یکپارچه با شیارهای افقی

  • مدل: c11
  • ساخت: سیلا
  • دارای ضمانت نامه

این صندلی کنفرانسی به صورت یکپارچه از پشتی تا کفی می باشد که طراح خبره در کارخانه بزرگ سیلا با شیار های افقی به صورت منظم به زیبایی آن افزوده است . برای انتخاب تنوع رنگی در میان انواع گوناگون میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید . ما منتظر صدای گرمتان از طریق تلفن هستیم تا شما را به این ترافیک و شلوغی شهر نیاوریم .

 

صندلی های ارگونومیک برای چه کسانی مناسب است ؟

قطعا قشر بسیار گسترده ای هستند که صندلی اداری خریداری می نمایند شامل مدیران ، معاونان ، پرسنل اداری ، حسابداران ، کارشناسان ، مدرسان و معلمان ، دانش آموزان و دانشجویان که همه این اقشار حداقل 4 ساعت و بعضا 12 ساعت در طول یک روز روی صندلی های اداری مینشینند که این مقدار بسیار بالا می باشد ، فروش مبلمان مناسب محیط کارو زندگی شما ، تعمیرات میز و صندلی کشو و یراق آلات بخشی از خدمات ما به شما همشهری عزیز .

اگر یک صندلی قوسی به اشتباه و غیر اصولی در طراحی خود به کار برده باشد ، موجب وارد شدن اشتباه به برخی قسمت های بدن کاربر میشود . فرض کنید شما با نشستن روی این صندلی به صورت میانگین روزی 4 ساعت ، در ماه حدود 100 ساعت میشود و در سال حدود 1200 ساعت و برخی از کاربران ده ها سال روی یک صندلی غیر اصولی مینشینند و خود را برای معضلات شدید در کهن سالی آماده میسازند .

 

بدون اینکه نیاز باشد شما از خانه یا محل کارتان خارج شوید ، میتوانید در هر کجای ایران پهناورمان خریدتان را انجام دهید . این مجموعه آمادگی ارسال محصولات گوناگون در زمینه مبلمان اداری را دارد .