صندلی ۳۴۱۰ برند Arvand مدل کنفرانسی با طراحی اسپورت

صندلی ثابت کنفرانسی طراحی اسپورت

کد محصول 3410

تومان 720.000

راهنما 09126132197

قیمت 720.000

مدل صندلی ثابت کنفرانس مارک اروند کد 3410 شامل ابعاد 91 سانت ارتفاع کل صندلی ، 62 سانت عرض و 64 سانت عمق که می توانید نسبت به میز مورد انتخابتان تعداد امکان قرار گیری این صندلی در اطراف آن را بسنجید . یکی از انواع مبلمان اداری صندلی های کنفرانسی است که دارای اهمیت خاصی برای مدیران و پرسنل هر شرکتی به حساب می آید . صندلی ثابت کنفرانسی در کل دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد . مثلا پایه های ثابت و بدون چرخ ، دارای عرض و طول جمع و جور ، راحت و انعطاف پذیر که با توجه به اصول ارگونومی و استاندارد طراحی و تولید می شود .

این مدل از صندلی ثابت کنفرانسی اروند که در این مطلب بیشتر در مورد آن به شما توضیح می دهم دارای کد محصول 3410 است که با ظاهری اسپورت ، برخلاف ظاهر سایر صندلی کنفرانسی ها که بسیار سنگین و مجلسی به شمار می آید ، این مدل جوان پسندانه تر و عمومی تر محسوب می گردد . شما می توانید تلفیق دو رنگ را در این مدل صندلی ثابت ببینید .

 

مشخصات صندلی ثابت 3410 برند Arvand مدل کنفرانسی با طراحی اسپورت

  • پایه های ثابت و بدون چرخ
  • دارای عرض و طول جمع و جور
  • راحت و انعطاف پذیر
  • اصول ارگونومی و استاندارد
  • روکش چرم با تنوع بالای رنگ
  • طراحی اسپورت و غیر کلاسیک

البته تنوع در رنگ آن فوق العاده گسترده است و شامل رنگ هایی چون : آبی ، سبز روشن ، سرمه ای ، مشکی ، زرد ، کرم ، قهوه ای روشن ، قهوه ای سوخته ، سفید ، قرمز و زرشکی می شود . این روکش ها به صورت چرم درجه یک تهیه شده و نسبت به سایش هیچ عکس العمل و خرابی نخواهند داشت ، همچنین گارانتی مخصوص کل صندلی از شرکت معتبر اروند ارائه می شود ، امکاناتی نظیر  تنظیم پشتی صندلی ، تنظیم ارتفاع نیز در حیطه تخصص ماست .

ابعاد این صندلی ثابت مخصوص کنفرانس در کل به عرض 62 سانت و طول 64 سانتی متر است ، با ارتفاع 91 سانت یکی از جمعو جور ترین صندلی های موجود در بازار به شمار می آید که سایز استاندارد برای نشستن کاربر در نظر گرفته است . قسمت داخلی نشیمنگاه که به صورت مفید مورد استفاده قرار می گیرد شامل عرض 49 سانت ، طول 41 سانت و ارتفاع نشیمنگاه از زمین 45 سانت می باشد .

 

برای سفارش این صندلی ثابت کنفرانسی و نیز سایر برند های معتبر مبلمان جلیس ، صندلی اروند برند برتر کافیست ، با شماره تماس راهنما ارتباط برقرار نمایید . همچنین ما با تیم دلیوری قدرتمندی که داریم می توانیم کلیه محصولات شما در حجم های بزرگ را برایتان در هر کجای ایران و خاورمیانه ارسال کنیم .