صندلی توری مش بافت بسیار شیک و راحت J340

صندلی توری مش بافت بسیار شیک راحت

کد محصول J340

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی مش یکی از جذابترین ها در این دوره از زمان شده اند . مش موجب میشود به هیچ عنوان تعریق نکنید ، همچنین در گرمای شدید تابستان در ناحیه پشتی صندلی گردش هوا رخ میدهید .از زیبایی خاصی بهره مند هستید و این صندلی توری مش مدل های کارشناسی و مدیریتی نیز دارد که میتوانید در سازمانتان به هماهنگی و نظم بصری خاصی دست یابید .

صندلی J340 رادسیستم با داشتن نشیمن تشک دار و با روکش چرم ، همچنین پشتی با پارچه توری یا همان مش موجب زیبایی و راحتی استفاده کارمیشود . یکی از مزایای پارچه توری انعطاف پذیری آن است که شما وقتی تکیه میدهید ، دقیقا فرو رفتگی ها و بیرون آمدگی های بدن شما را به خود میگیرد و در طول زمان تغییر فرم نمیدهد . لذا به آن ارگونومیک گفته میشود ، همگام با دفاتر کاری برای منزل شما مبل خانگی ، تخت خواب تاشو نیز پیشنهاد میگردد .

 

صندلی کارمندی توری مش زیبا با پشتی کوتاه

  • مدل : J340
  • ساخت: رادسیستم
  • توضیحات: ارتفاع پایه تا بالای نشیمنگاه 45.5 سطح نشیمنگاه 49.5 طول صندلی ( از پشت تا جلوی نشیمنگاه ) 62 عرض صندلی ( فاصله دسته ها از نقطه بیرونی ) 59 قابل عرضه فقط در رنگ مشکی توری ( پارچه FA52 ) می باشد.
   

راحتی کاربر در حین فعالیت های کاری موجب بالارفتن راندمان کاری شما میشود . همچنین اگر تمام کارمندان از این صندلی داشته باشند به دلیل احساس خوبی که دارند میتوانند با تمام مجموعه ارتباط بهتر و موثر تری داشته باشند و در مجموع کل سازمان شما موجب میشود که راندمان کاری بهتری را در طول زمان ببیند که موجب سود دهی بیشتر میگردد ، تنوعی از محصولات مبلمان اداری ، صندلی کنفرانسی سیلا ، مبلمان لیو هلگر رادسیستم کیفیت های برتر ایران .

ما نیز در این مجموعه به ارائه پکیج های میز و صندلی اداری با قیمت مناسب می پردازیم که از برند های معروف دنیا باشد و همینطور بتوانیم هر ساله خدمت رسان شما باشیم . برخی  از همکاران ما میتوانند با در نظر گرفتن استاندارد ها به شما صندلی های بسیار ارزان قیمت ارائه کنند اما مشکل اینجاست که آنها در تولیدی های کارگاهی و بسیار کوچک صندلی ها را تولید میکنند که از استانداردهای لازم برای ارگونومیک بودن برخوردار نیستند .