صندلی تاشو تاشو قابل حمل مناسب فضای باز SH232

صندلی تاشو قابل حمل مناسب فضای باز

کد محصول SH232

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی تاشو چهارپایه بدون دسته مناسب فضاهای باز  قابل حمل و نیاز به قابلیت حمل و پرتابل بودن آن که بسیار مقاوم می باشد . این صندلی از فریم فلزی تشکیل شده و قسمت نشیمنگاه و پشتی آن نیز پلاستیک مقاوم می باشد . یراق آلات آن نیز بسیار کاربردی بوده و تا سه سال محصول فوق گارانتی اورجینال نیلپر را داراست .

محصولات کمجا و تاشو یکی از بروز ترین و جالب ترین محصولات در هر صنعتی بخصوص دکوراسیون داخلی بشمار می آید . همانند برند کمجا چوب که ممکن است در خانه های بسیار کوچک لوازمی را برایتان جای دهد که باورش در ذهنتان ممکن نیست . همچنین برخی صندلی ها هستند که به دلیل تاشو بودن امکان انتقال آنها نیز بسیار ساده و راحت خواهد بود .

 
  • مدل: SH232
  • ساخت: نیلپر
 

بسیاری از فضاهای عمومی و حتی خصوصی هستند که با در نظر گرفتن تعداد زیادی از صندلی و امکان جمع آوری آنها به سرعت ، از مدل های تاشو استفاده می کنند مانند استخر های روباز ، کافی شاپ های در فضای آزاد ، مراکز برگزاری مراسم در بهشت زهرا و غیره که نیاز به صندلی های سبک ، محکم ، زیبا ، راحت و مقاوم در برابر حمل و نقل دارند .

سالمندان در محیط های عمومی و حتی منازل خودشان بسیار اذیت میشوند . همینطور جانبازان و معلولین ، چرا که هر جایی از رمپ استفاده نشده و به سختی میتوانند ورود پیدا کنند . برای مثال معمولا لبه ورودی حمام و دستشویی منازل کمی بالا تر است و حتما باید کسی حضور داشته و به آنها کمک نماید اما اگر یک رمپ پرتابل خانگی و یا مناسب فضاهای عمومی تهیه کنید و در قسمت های مورد نیاز نصب نمایید قطعا راحتی را برای خود و همراهتان به ارمغان می آورید .

تنها تر از همیشه زمانی است که بخواهی خودت در یک سایت فروشگاهی ثبت نام کنیم و سفارشت را انتخاب کنیم و سپس پرداخت کنی ، بدون هیچ روح و حس و حالی ! خب میخواهی با ما تماس بگیری ؟ من و دوستانم منتظر تماس شما عزیزان هستیم که نسبت به انتخاب و سلیقه شما بهترین راهنمایی ها را انجام دهیم و محصولات را در محل به شما تحویل دهیم .