صندلی تابوره مناسب پزشک مطب و آزمایشگاه L102

صندلی تابوره کنار صندلی پزشک مطب

کد محصول L102

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی که ملاحظه میفرمایید مناسب پزشکان ، دندانپزشکان ، مهندسین صنایع غذایی و حتی محققین و کارشناسان آزمایشگاهی می باشد که به عنوان تابوره نیز معروف است . صندلی تابوره بسیار معروف در میان اصناف ذکر شده می باشد و بسیار سبک و چابک و بسیار راحت در نشیمن و پشتی است که برای کار پرظرافت مانند نمونه برداری یا جراجی بسیار مستحکم می باشد .

این صندلی که با کد L102 رادسیستم نام گرفته است به دلیل اینکه طراحی و تولید کاملا اصولی با بهره گیری از جدیدترین سیستم های تکنولوژی موجود در دنیا با دارا بودن مهمترین خاصیت یعنی حفظ تمرکز بالا در زمان استفاده از آن به دلیل نداشتن لق زدگی و یراق آلات بی کیفیت ، به رضایت مندی مشتریان منجر گشته است . همچنین خرید این صندلی دارای گارانتی سه ساله نیز می باشد ، میتوانید صندلی ویزیتوری و نمیکت ویتینگ انتظار را نیز در سایت جستجو نمایید .

 

صندلی تابوره آزمایشگاهی و دندانپزشکی با جک بلند دوازده سانت قابل تنظیم ارتفاع

  • مدل: L102
  • ساخت: رادسیستم
  • توضیحات: ارتفاع پایه تا بالای نشیمنگاه 66-54
  • سطح نشیمنگاه 42
  • طول صندلی(از پشت تا جلوی نشیمنگاه) 57
  • عرض صندلی(فاصله دسته ها از نقطه بیرونی) 42 قابل عرضه با هر دو نوع روکش چرم و پارچه می­باشد.
     

خدمات پس از فروش در محصولات مبلمان اداری و مبلمان تخصصی پزشکی یا آزمایشگاهی بسیار مهم است چرا که آن محل درامد و رزق و روزی شماست و میخواهید با کمترین ضرر ممکن و بیشترین بهینه سازی ممکن پیش بروید ، لذا مهم است که اول از همه صندلی با کیفیتی خریداری کنید که از طول عمر بالای آن مطمئن باشید و دوم اینکه خریدتان شامل پشتیبانی واقعی و قدرتمند باشد که شما را تا ده سال حمایت نماید .

کمپانی رادسیستم نیز به همین صورت است و تا 10 سال شما را حمایت می کند و از تمامی خدمات آن میتوانید بهره مند شوید . این مجموعه شامل سیستم پاسخگویی تلفنی پیشرفته است به این معنی که امکان مشاوره حرفه ای و تخصصی به صورت تک به تک برای هر مشتری و سر صبر و حوصله تا اینکه به انتخابی صحیح دست یابید و سپس ارسال محصولات با کمترین فوت وقت که جزو اولین رتبه ها در میان فروشگاه های ایران هستیم .