صندلی تابوره مدل بدون دسته تنظیم ارتفاع L104

صندلی تابوره بدون دسته تنظیم ارتفاع

کد محصول L104

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی تابوره یا صندلی آزمایشگاهی که لوکس و لاکچری طراحی و تولید شده باشد بسیار کم است . همچنین در این مطلب به معرفی مدل L104 رادسیستم میپردازم که میتواند جزو دسته محصولات لاکچری به شمار آید چرا از که طراحی پشتی آن و همچنین ظرافت هایی که دارد قابل تحسین است . این محصول بدون دسته تولید شده و حتی مناسب کلینیک های زیبایی نیز است .

همانطور که به اندازه دفتر کارتان اهمیت میدهید ، همچنین محله ای که میخواهید در آن دفتر خود را خریداری یا رهن نمایید ، همینطور مدل ساختمانش و امکاناتی که دارد مانند لابی مجلل ، آسانسور ، نگهبانی ، سالن جلسات ( آمفی تئاتر ) و غیره که تمامی این موارد میتواند بر اثر یک سلیقه یا فلسفه ذهنی شما پیش برود ، به همان اندازه مبلمان اداری ، راحتی پرسنل و افراد مراجعه کننده و چشم نوازی دکوراسیون شما مهم است .

 

صندلی آزمایشگاهی تابوره لوکس و لاکچری

  • مدل: L104
  • ساخت: رادسیستم
  • توضیحات: ارتفاع پایه تا بالای نشیمنگاه 78-59 سطح نشیمنگاه 38.5 طول صندلی (از پشت تا جلوی نشیمنگاه) 50.5 عرض صندلی (فاصله دسته ها از نقطه بیرونی) 38.5 قابل عرضه با روکش چرمی می­باشد.
   

فرض بگیرید که ارباب رجوع به دفتر کاری شما یا ساختمان سازمان شما مراجعه نماید و با ازدحام جمعیت روبرو گردد ، چه اتفاقی رخ میدهید ؟ قطعا یا با حس بدی منتظر میشود تا نوبتش شود و یا تاب نیاورده و محل را ترک میکند . البته برخی هستند که میخواهند مخاطبین محل را ترک نماید مانند برخی از شعب بیمه اما سازمانی که به رضایت مشتری فکر میکند و برایش دغدغه هست ، تعدادی متناسب با محیط و مشتریان صندلی بدون دسته  انتظار یا چهارپایه راحت مش دار خریداری نموده تا همه بر روی آن بنشینند و از بار چشمی و بصری ازدحام کاسته شود .

سفارش محصولات در لحظه ثبت شده و قابلیت ارجا به کارخانه در همان روز ثبت سفارش می باشد ، پس از آن سه الی پنج روز زمان میبرد تا تولید گردد ، بلکه شاید اصلا در انبار شرکت موجود باشد و در همان روز ارسال بار صورت گیرد . البته به دلیل اینکه معمولا اقلام سفارش مبلمان اداری تعداد بالایی است و تنوع نیز دارد ، لذا همه آنها باهم تا یک هفته ممکن است به طول بیانجامد تا آمده ارسال گردد .