صندلی برای کارمندان با دسته پلاستیکی محکم زیبا R66

صندلی برای کارمندان دسته پلاستیکی

کد محصول R66

تومان 570.000

راهنما 09126132197

قیمت 570.000

صندلی دسته پلاستیکی دار کامپیوتر و صندلی برای کارمندان ساخت راحتیران که با پشتی کوتاه و چک حتی برای متخصصین الکترونیک نیز بسیار خوش استایل و کاربردی به نظر میرسد . این صندلی به دلیل داشتن دسته های بزرگ بسیار کارامد بوده و میتوان بهره های زیادی از آن برد ، مثلا پایه های مشکی رنگ که در تصویر مشاهده میکنید ، آنها نیز مورد تایید افراد خبره میباشد و مشکلات پایه های کروم را ندارد . کد R66 را بخاطر بسپارید .

صندلی های موجود در بازار بسیار گسترده و فراوان هستند ، حتی اگر مدلهای فیک و درجه دو یا سه از لحاظ کیفیت را بخواهیم در نظر بگیریم که تعداد به چند هزار عدد محصول میرسد . پس در میان اینهمه حق انتخاب ، چگونه ابتدا محصولات درجه کیفی یک را با گارانتی معتبر تشخیص دهیم و در وهله دوم محصولاتی که دارای شرایط مناسب با ما را دارند ؟

 
  • مدل: R66
  • ساخت: راحتیران
  • توضیحات: مکانیزم دو حالته دسته و پایه پلاستیک
 

ابتدا باید بدانید که شرکت های قدیمی و معروف مانند راحتیران به دلیل داشتن استانداردهای بین المللی و فروش محصولات آنها در سراسر دنیا ، از قابلیت ارگونومی بهره مند بوده و از متریال و مواد اولیه برای بهبود قیمت نمیزنند ، در قسمت بعدی باید شاهد این باشیم که گارانتی شرکت پاسخگو هست یا خیر ؟ این مورد هم بسیار مهم است که با سر زدن به قسمت گارانتی محصولات متوجه درجه کیفی پاسخگویی آنان میشویم .

در مرحله آخر نیازمند یک مشاور حرفه ای در کنار تفکراتمان برای انتخاب است که به کلیه این محصولات موجود در بازار اشراف داشته و بتواند نسبت به سلیقه و شرایط شما ، انتخاب های محدودتری را برایتان فراهم آورد . لذا ارزش یک مشاور بسیار بالاست ، این مجموعه با تربیت کارشناسان خبره در این زمینه مشاوره رایگان میدهد . امید داریم که بتوانیم در کنارتان باشیم .