صندلی بدون پشتی تابوره کاربرد پزشکی آزمایشگاهی L101

صندلی بدون پشتی تابوره کاربرد پزشکی

کد محصول L101

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی بدون پشتی تابوره و بدون دسته ، گرد فقط دارای نشیمن و همچنین چرخدار که بسیار سبک و راحت قابل انتقال و حرکت است ، سیستم مکانیزم و جک حرفه ای بسیار نرم و آرام به تغییر ارتفاع میتوانید بپردازید ، کاربرد پزشکی بسیاری از دندانپزشکان ، جراحان ، اساتید دانشگاهی ، هنرمندان و سایر اصناف به این نتیجه رسیده اند که کیفیت و استقامت این محصول به همراه سیستم حفظ تعادل آن بسیار خاص و حرفه ای است .

یکی از نیاز های هر شرکت ، آزمایشگاه ، مطب یا کلینیکی این است که سلامت افراد مشغول بکار مانند منشی ، پزشک ، متخصص ، تحلیلگر و غیره را تضمین نماید و به دلیل استفاده از صندلی نا مناسب و یا اینکه استفاده نادرست و نشستن ناصحیح روی صندلی ، به ایجاد آرتروز ، گرفتگی  کمر و غیره تبدیل شود . به همین دلیل هست که باید در نظر داشته باشید با داشتن صندلی ارگونومیک فرد امکان ندارد بد بنشینید و به دلیل نوع طراحی آن مجبور به استفاده صحیح از صندلی است ، خوب است برای محیط آرامش خود دربهای ریلی و کتابخانه های آرام بند داشته باشید .

 

صندلی تابوره بدون پشتی و صندلی

  • مدل: L101
  • ساخت: رادسیستم
  • توضیحات: ارتفاع پایه تا بالای نشیمنگاه 66-54 سطح نشیمنگاه 42 طول صندلی(از پشت تا جلوی نشیمنگاه) 57 عرض صندلی(فاصله دسته ها از نقطه بیرونی) 42 قابل عرضه با هر دو نوع روکش چرم و پارچه می­باشد.
 

برای مثال اگر شخصی با کامپیوتر در طول روز زیاد کار میکند اگر گودی کمرش پر نشود و یا قوز داشته باشد ، به زودی مشکل حاد تر شده و برای ستون فقراتش خطرات جدی حاصل میگردد . لذا در جهت فعالیت های کاری بهتر است صندلی های طبی یا همان ارگونومی را مد نظر قرار دهید . اینکه از کجا مطمئن شوید که یک صندلی ارگونومی هست یا خیر به برند و دارا بودن استاندارد رسمی آن برند ربط دارد .

برای سفارش محصولات ارگونومی میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید . رادسیستم نیز برترین تولید کننده صندلی های ارگونومیک می باشد که برای استفاده های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد . این مجموعه عبارتست از مشاوره رایگان به مشتری ، انتخاب محصولات و سفارش تولید ، بسته بندی مناسب و ارسال با بیمه بار که در سراسر تهران و ایران به شما تحویل داده خواهد شد .