صندلی منشی کارمندی بدون دسته جنس پلی اورتان SK415X

صندلی بدون دسته کارمندی پلی اورتان

کد محصول SK415X

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی منشی کارمندی نیلپر دو رنگ مشکی قرمز که قسمت قرمز آن را میتوانید با رنگ های دیگر سفارش دهید ، کد محصول SK415X بدون دسته با مکانیزم جک دار تولید شده است . این صندلی دارای پایه پنج پر نقره ای میباشد که چرخ های زیر هر پایه موجب راحتی کاربر برای جابجایی در سطوح هموار و سیقلی است . این صندلی منشی کاربری پرسنلی با رعایت اصول ارگونومی تمام نواحی کمر را پوشش داده تا شما احساس راحتی روی آن داشته باشید .

 

مشخصات و ویژگی های محصولات نیلپر مدل دو رنگ

  • مدل: SK415X
  • ساخت: نیلپر
  • پایه پنج پر فلزی با پوشش کروم
  • بدون دسته
  • بالابر 12 سانتیمتری
  • دارای تشک کوچک
 

در نظر گرفتن اینکه کارمندان نیاز به چه تجهیزاتی دارند تا در آرامش بتوانند حداکثر توان کاریشان را بگذارند ، جزو وظایف مدیران عملیاتی می باشد ، البته مدیران میانی و مدیران ارشد نیز نسبت به سطح و حوزه استحفاظی خودشان نیز تصمیمات کلان را برای کارمندان میگیرند اما باید دانست که همه چیز به درست کار کردن کارمندان برمیگردد .

نیلپر نیز جزو خاص ترین و پر محصول ترین شرکت های تولید کننده مبلمان اداری میباشد که وسعت کارخانه آن بسیار چشمگیر و حیرت انگیز است . این مهم بلند نظری صاحبان این کسب و کار را می رساند که در این اوضاع اقتصادی مثل بسیاری از کارخانه ها ، خود را نباختند و همچنان با قدرت بیشتر در حال خدمت رسانی به مردم مظلوم این سرزمین هستند .

 

لوازم و مواد رنگ و شیمیایی از جمله اپوکسی ، پلی اورتان ، رزین شفاف و غیره جزو احتایاجات هر کارخانه میتواند باشد که جدیدا در دکوراسیون نیز مورد استفاده و کاربرد قرار گرفته است . در صورت نیاز به اینگونه مواد میتوانید با جستجوی ساده در بستر اینترنت با تولیدکنندگان و واردکنندگان دست اول آشنا شده و محصولات با کیفیت را با قیمتی بسیار رقابتی تهیه نمایید .

برای سفارش این محصول کافیست با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید . این مجموعه سالهاست که به شما مشتریان عزیز خدمت رسانی می نماید و جزو افتخارات ماست که خدمت گزار شما عزیزان باشیم و در همین راستا همکارانم با رویی خوش منتظر پاسخگویی تلفنی به شما عزیزان خواهند بود . توجه داشته باشید که تلفن راهنما در بالای همین صفحه به رنگ نارنجی درج شده است .