صندلی بدون دسته آموزشی کاربرد دانش آموزی F602F

صندلی بدون دسته آموزشی دانش آموزی

کد محصول F602F

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی دانشجویی حتما نباید قسمتی برای یادداشت داشته باشد ، البته اگر سفارش دهید با دسته میز دار که امکان باز شدن و بسته شدن را داشته باشد به شما تحویل میدهیم اما در این مدل که کد آن F602F است یکی از تلاش های ما این بوده که بتوانیم محصولی زیبا ، ارزان و بسیار راحت و با کیفیت با طول عمر بالا را برایتان فراهم آوریم .

ممکن است بگوید مگر امکان دارد هم خدا را خواست و هم خرما را ؟ بله امکان دارد و این ضرب المثل یکی از بدرد نخور ترین ها در ادبیات ما می باشد . شما با نشستن بر روی این صندلی و تست انعطاف پشتی آن ، پی به نخبه بودن طراحان این کمپانی بزرگ میبرید . یکی از مهمترین نکات در زمینه کاربرد صندلی بدون دسته این است که میتوان در جلسات و کلاسهای عملی یا کارگاهی از آن ها بهره برد .

 

مشخصات فنی و ویژگی های صندلی چهارپایه دانش آموزشی بسیار راحت

  • مدل: F602F
  • ساخت: رادسیستم
  • توضیحات: ارتفاع پایه تا بالای نشیمنگاه 46
  • سطح نشیمنگاه 45
  • طول صندلی(از پشت تا جلوی نشیمنگاه) 58.5
  • عرض صندلی(فاصله دسته ها از نقطه بیرونی) 55.5
  • قابل عرضه با هر دو نوع روکش چرم و پارچه می­باشد.
 

مثلا شما در دانشگاهی که هنر صنایع دستی را آموزش میدهند اگر بخواهید داخل کارگاه های عملی مانند شیشه گری ، بافت فرش ، سفال ، معرق ، منبت و غیره از صندلی های دسته دار برای دانشجویان استفاده کنید ، قطعا آنها با مزاحمت دسته ها برای انجام کارشان روبرو میشود . این صندلی ها به دلیل چهارپایه بودن تمرکز را نیز مستحکم نگاه میدارد ، افتخار داریم مبلمان مطب سالن فرودگاه ، فصای شهری ، صندلی اجتماعات را به شما ارائه نماییم .

برای سفارش محصول میتوان با شماره ما تماس بگیرید . در این مکان انواع مبلمان اداری از تنوع بالای صندلی ها تا میز های بسیار متنوع وجود دارد ، شما میتوانید نوع سلیقه خود را که از چه سبکی بیشتر میپسندید ، به کارشناسان ما بگویید تا عکس های بیشتری در آن مدل برایتان در شبکه های مجازی ارسال نمایند و حتی در صورت موجود بودن ، فیلمی از آن را با گوشی خودشان ضبط نموده و برایتان ارسال نمایند .