صندلی با دسته محیط کوچک ساخت هلگر H-CC-103-03 جلسات

صندلی با دسته محیط کوچک ساخت هلگر

کد محصول CC-103-03

تومان 790.000

راهنما 09126132197

قیمت 790.000

این صندلی با دسته شبیه به مدل هم خانواده خود است ، فقط با این تفاوت که دیگر از پایه های متصل به دسته بصورت یک تکه خبری نیست و برای کم حجم شدن و کم وزن شدن صندلی پایه های یو شکل به زیر نشیمنگاه اتصال یافته است . دسته های این صندلی نیز از کنار به طرف بالا آماده که ساده و مستقیم می باشد . روی دسته ها از جنس پی وی سی مرغوب با طرحی شیک می باشد .

کالیته رنگ های هلگر مخصوصا برای این مدل کد CC-103-03 با تنوع رنگی بسیار بالا می باشد که در چند جنس مختلف پارچه ای و حتی چرمی ارائه می شود . به دلیل داشتن طراحی و تولید حرفه ای با بهترین متریال و اصول ارگونومیک توانسته اند میزان بالایی از مخاطبان را جذب خود نموده و رضایت آنها را جلب نمایند ، مبلمان محیط کاری و نیز مسکونی ، صندلی مبلی ، میز کار با کاربری های متفاوت را از ما بخواهید .

 

صندلی با دسته کنفرانسی با پایه معمولی ساده مدل پرستیژ

  • مدل: H-CC-103-03
  • ساخت: هلگر
  • استعلام موجودی با تماس به ما
  • ارسال به سراسر کشور
  • در صورت عدم موجودی سفارش فوری تولید
  • ضمانت نامه اصالت کالا
  • دو سال ضمانت نامه خرابی
 

شرکت هلگر نمایندگان بسیار زیادی در سراسر کشور دارد و خود به امر فروش دخالت نمی کند . لذا بسیاری از مشتریان نمیدانند از کدام نمایندگی خرید خود را انجام دهند تا از لحاظ اطمینان اصالت و کیفیت کالا و معتبر بودن گارانتی خیالشان راحت باشد . بسیار دیده شده در اقسا نقاط کشور برخی نمایندگی ها خود به تولید صندلی مشابه هلگر پرداختند و آرم یا گارانتی آن را جعل نمودند .

پس بسیار مهم است که از یک نمایندگی مطمئن محصول خود را خریداری کنید . صندلی که در تصویر نمایش داده میشود . با داشتن پایه های نشیمنگاه و پشتی نرم که از جنس پلی اورتان می باشد ، باید با تزریق سرد در قالب های با طراحی اصولی پر گردد و جهت راحتی بدن کاربر ایفای نقش نماید . ما خوشحالیم که شما از سایت ما بازدید می کنید .

 

لطفا جهت خرید محصول با ما تماس گرفته و درخواست راهنمایی کنید . این محصول با تخفیف ویژه در صورت خرید تعداد بیش از 8 عدد ارائه میشود . همچنین ارسال آن به سراسر کشور میسر می باشد که با تیپاکس یا پست و حتی باربری ارسال می گردد . لذا بیجک یا رسید آن برایتان از طریق شبکه های مجازی ارسال می شود .