صندلی اوپراتوری اروند برترینهای صندلی منشی

صندلی اوپراتوری اروند صندلی منشی

راهنما 09126132197

صندلی اوپراتوری از دسته بندی های بسیار سنتی است که امروزه شاید کمتر از آن نام برده شود اما از لحاظ مفهوم و تعریف مثل قدیم تولید میشود ، بیشتر به این نوع صندلی ها ، صندلی اوپن یا صندلی منشی و حتی کارمندی یا کارشناسی نیز گفته میشود . بدلیل وجود برخی ویژگی های خاص ، صندلی اوپراتوری نام گرفته است ، لذا در ادامه در مورد این ویژگی ها بیشتر صحبت میکنیم .

صندلی اوپراتوری دارای جثه نسبتا کوچکی است و پشتی آن معمولا کوتاه است ، حتی در بسیاری از مدل دسته ندارد . البته پایه های چرخدار یکی از ویژگی های مهم آن است اما بندرت مدل های زیبایی را میبینیم که پایه ندارند . این صندلی ها بسیار تر و فرز هستند و میتوان براحتی با آنها روی زمین هموار سر خرد و جابجا شد . لذا برای کسانی که پشت میز مینشینند و کارهای اداری متعددی دارند بسیار مناسب است .

برای داشتن ظاهری جذاب و پرکاریزما که در مخاطب شما تاثیرات مثبتی بگذارد ، بهتر است از طراحی های خاص و متفاوت استفاده کنید ، برای این مهم بهتر است با رفتن به پایین این مطلب مدل های صندلی منشی اروند را تماشا کنید و ببینید از کدام سبک طراحی خوشتان می آید . معمولا اگر به دنبال سبک های مدرن باشید ، در این روزها بسیار متنوع و در دسترس است .

 

همچنین تشک صندلی از جنس پلی اورتان با تزریق سرد که جزو جدیدترین تکنولوژی ها است تهیه شده و قالب آن با طرحی تولید گشته که بسیار طبی و حامی سلامتی فیزیکی کاربر می باشد . این صندلی ها از مدل های مختلف با کد تعریف میشوند که شامل 5406 ، 5404 ، 5414 ، 3814 ، 3714 ، 2404 ، 1414 و غیره که همه این مدل ها جزو صندلی های کارخانه اروند بشمار می آیند .

برای سفارش از یک عدد تا بالای صد عدد کافیست با شماره تلفن راهنما که در بالای همین صفحه درج شده تماس بگیرید . این مجموعه دارای انبار ها و شوروم های بسیاری در سطح شهر می باشد ولی پیشنهاد میکنیم که با سفرهای شهری به این ترافیک و آلودگی نیافزایید و مثل کشورهای مدرن دنیا از خرید غیرحضوری و شیوه های مدرن ما بهره مند شوید که این مهم با تماس شما به ما ممکن میشود .

 

صندلی پاسخگویی تلفنی مناسب منشی

کد-محصول 1414

تومان 1

محصول شرکت اروند با کد ۱۴۱۴ مدل صندلی اوپراتوری با دو جک که مناسب منشی ، کارمند و حتی اوپراتور صندلی پاسخگویی تلفنی میباشد و بدلیل جرخدار بودن و دسته دار بودن به همراه طراحی جالب و فانتزی جزو پرفروش ترین ها قرار دارد . .. صندلی فوق که در تصویر مشاهده می کنید از طراحی بسیار جالبی تبعیت می ...ادامه مطلب

خرید اینترنتی صندلی منشی بدون دسته

کد-محصول 2404

تومان 790.000

خرید اینترنتی صندلی چرخدار بدون دسته مخصوص منشی برای تایپیست ها یا پژوهشگران برند اروند با کد 2404 که اوپراتور ها نیز میتوانند از آن استفاده کنند و دلیل دسته دار نبودنش برای جلوگیری از مزاحمت میباشد . .. شما میتوانید محصول کارخانه هلگر با کد 2404 را برای میز کامپیوتر استفاده کنید . همچنین میتوانید آن را جهت اوپراتور ...ادامه مطلب