صندلی اوپراتوری اروند برترینهای صندلی منشی

صندلی اوپراتوری اروند صندلی منشی

راهنما 09126132197

صندلی اوپراتوری از دسته بندی های بسیار سنتی است که امروزه شاید کمتر از آن نام برده شود اما از لحاظ مفهوم و تعریف مثل قدیم تولید میشود ، بیشتر به این نوع صندلی ها ، صندلی اوپن یا صندلی منشی و حتی کارمندی یا کارشناسی نیز گفته میشود . بدلیل وجود برخی ویژگی های خاص ، صندلی اوپراتوری نام گرفته است ، لذا در ادامه در مورد این ویژگی ها بیشتر صحبت میکنیم .

صندلی اوپراتوری دارای جثه نسبتا کوچکی است و پشتی آن معمولا کوتاه است ، حتی در بسیاری از مدل دسته ندارد . البته پایه های چرخدار یکی از ویژگی های مهم آن است اما بندرت مدل های زیبایی را میبینیم که پایه ندارند . این صندلی ها بسیار تر و فرز هستند و میتوان براحتی با آنها روی زمین هموار سر خرد و جابجا شد . لذا برای کسانی که پشت میز مینشینند و کارهای اداری متعددی دارند بسیار مناسب است .

برای داشتن ظاهری جذاب و پرکاریزما که در مخاطب شما تاثیرات مثبتی بگذارد ، بهتر است از طراحی های خاص و متفاوت استفاده کنید ، برای این مهم بهتر است با رفتن به پایین این مطلب مدل های صندلی منشی اروند را تماشا کنید و ببینید از کدام سبک طراحی خوشتان می آید . معمولا اگر به دنبال سبک های مدرن باشید ، در این روزها بسیار متنوع و در دسترس است .

 

همچنین تشک صندلی از جنس پلی اورتان با تزریق سرد که جزو جدیدترین تکنولوژی ها است تهیه شده و قالب آن با طرحی تولید گشته که بسیار طبی و حامی سلامتی فیزیکی کاربر می باشد . این صندلی ها از مدل های مختلف با کد تعریف میشوند که شامل 5406 ، 5404 ، 5414 ، 3814 ، 3714 ، 2404 ، 1414 و غیره که همه این مدل ها جزو صندلی های کارخانه اروند بشمار می آیند .

برای سفارش از یک عدد تا بالای صد عدد کافیست با شماره تلفن راهنما که در بالای همین صفحه درج شده تماس بگیرید . این مجموعه دارای انبار ها و شوروم های بسیاری در سطح شهر می باشد ولی پیشنهاد میکنیم که با سفرهای شهری به این ترافیک و آلودگی نیافزایید و مثل کشورهای مدرن دنیا از خرید غیرحضوری و شیوه های مدرن ما بهره مند شوید که این مهم با تماس شما به ما ممکن میشود .

 

صندلی پاسخگویی تلفنی مناسب منشی

کد-محصول 1414

تومان 1

صندلی فوق که در تصویر مشاهده می کنید از طراحی بسیار جالبی تبعیت می کند ، قسمت پشتی آن با یک مثلث قائم به راس و زوایای کرو شده و همچنین نشمنگاه آن نیز از همین طرح بهره میبرد . دسته های صندلی دارای انحنای زیبایی میباشد که از زیر و پشت نشیمنگاه به سمت بالا می آید ، پایه ...ادامه مطلب

های این صندلی چرخدار است و با آبکاری نیکل کروم بسیار متناسب شده است که با کد ۱۴۱۴ اروند شناخته می گردد . صندلی های اوپراتوری جهت استفاده کارمندان و بازاریابان یک شرکت مورد استفاده قرار میگیرد دارای ویژگی های مخصوص خود هستند . یکی از این ویژگی ها سبک بودن و امکان جابجایی ساده و راحت است ، همچنین راحت بودن قسمت نشستن یا تشک زیرین به همراه متناسب شدن آن با پشتی می باشد ، سایر مزیت های آن قیمت بسیار مقرون به صرفه نسبت به صندلی های مدیریتی میباشد .   صندلی کارمندی کارشناسی مناسب منشی و اوپراتور صندلی پاسخگویی تلفنی مدل: 1414 ساخت: اروند توضیحات: اپراتوری 2 جکه  گارانتی ۳۶ ماهه معتبر ضمانت اصالت کالا   ‎‎یکی دیگر از مواردی که میتواند موجب انتخاب صندلی اوپراتوری گردد ، ارگونومیک بودن آن است که بدن شخص کاربر بدون هیچگونه فشاری بتواند به فعالیت های کاری و اداری خود بپردازد . شما میدانید که پزشکان ارتوپد بسیار تاکید به این نوع صندلی ها دارند ، چون برای سلامتی کاربران بسیار مفید است و کمتر دچار آسیب های آرتروزی میگردند . البته نحوه شستن و زاویه دست ها و ستون فقرات نیز بسیار اهمیت دارد . تنوع بالای صندلی های اوپراتوری بدلیل داشتن امکانات کاربردی و قیمت مناسب بالاست و در نتیجه مشتریان این نوع مبلمان اداری نیز در جهت خرید آنها بیشتر از سایر مدل های صندلی اداری استقبال می کنند . شما میتوانید با بررسی کیفیت و مدت گارانتی هر یک از تولید کنندگان معتبر بازار و بازبینی صحت کد گارانتی در سایت کارخانه مبدا ، با اطمینان خریداری نمایید ، صندلی کانتر لیو ، صندلی مدیریت جلیس و نیلپر ..   برای سفارش این محصول شما میتوانید با برقراری ارتباط از صبح تا ساعت ۸ شب سفارش خود را ثبت نمایید . پرسنل ما بدلیل داشتن تجربه فراوان در انجام پروژه های طراحی دکوراسیون داخلی ، امکان مشاوره در این حوزه و انتخاب مبلمان بسیار تبهر دارند . لذا شما با شماره راهنما تماس بگیرید و درخواست کنید تا تمامی توضیحات به شما داده شود و کارشناسان ما با علاقه و اخلاق خوش این مهم را انجام میدهند .  

خرید اینترنتی صندلی منشی بدون دسته

کد-محصول 2404

تومان 790.000

شما میتوانید محصول کارخانه هلگر با کد 2404 را برای میز کامپیوتر استفاده کنید . همچنین میتوانید آن را جهت اوپراتور های تلفنی یا تایپیست تهیه کنید که دارای 36 ماه گارانتی اروند میباشد و به دلیل داشتن چرخ صندلی میتوانید آنها را به سادگی بر روی زمین صاف و هموار هل دهید . این صندلی بدون دسته ساخته شده ...ادامه مطلب

تا هر شخص با هر ابعادی روی آن بتواند بنشیند و دسته ها مزاحم کار نشوند . صندلی که میتوانید بصورت خرید اینترنتی هم تهیه نمایید ، برای محیط کار با میز مناسب خودش معنا پیدا میکند . مثل نقاشی که فقط اتود بزند و نقش اصلی را پر رنگ نکند ، در صورتی که صندلی و میز با یک تفکر انتخاب نشود ، قطعا کاربرد و زیبایی اصولی را به خود نخواهد گرفت . برای انتخاب یک میز متناسب با صندلی فوق در نظر بگیرید وقتی روی آن مینشینید سطح میز برای تحریر طوری باشد که آرنج از آن پایین تر قرار گیرد .   محصولات مورد نیاز تایپیست ها یا افراد پژوهش گر از جمله صندلی منشی مدل: 2404 ساخت: اروند توضیحات: اپراتوری بدون دسته بامکانیزم سینکرونایز   برای تایپ کردن بهتر است به نحوی قرار بگیرید که بازوهایتان کاملا آزاد بوده و از قسمت شانه رها باشد ، ساعد ها نیز به صورت افقی ولی کمی شیب به سمت بالا داشته باشد . مثلا میتوانید یک بالشتک زیر مچ دستانتان بگذارید تا این مهم میسر شود . همچنین ردیف وسط صفحه کلید که حروف j و f قرار دارد با با آرنج کاربر در یک ردیف و ارتفاع قرار گیرد و کمی دست ها از مچ به سمت پایین خم شود تا از آرتروز مچ نیز جلوگیری گردد ، ترکیبی از مرغوبترین ورق آلومینیوم ، فوم سرد چوب چرم و استیل با استحکام و زیبایی .. در صورتی که شیب میز برای فردی که میخواهد مطالعه کند قابل تنظیم باشد ، از لحاظ ارگونومی اصولی تر است ، همچنین جایگاه مانیتور کامپیوتر بهتر است با خط افق چشم در حالی که فرد ستون فقراتش در حالت صحیح است ، یکسان باشد . لذا این موارد در سلامتی بالاترین اهمیت را دارد . چرا که اوپراتور به سادگی توانسته است هر روز صحیح روی صندلی بنشیند و بدن او در آرامش به کارها رسیدگی میکند . برای سفارش میزکامپیوتر به همراه صندلی مخصوص و بدون دسته که در تصویر مشاهده میکنید ، با شماره تلفن راهنما ارتباط برقرار نمائید ، این مجموعه توانسته است تا با همراهی سرویس های ویژه حمل و نقل ، با کمترین هزینه و زمان ، محصولات مورد نیازتان را در محل در سراسر ایران تحویل نماید . این محصولات دارای گارانتی معتبر نیز هستند .