صندلی انتظار محکم با استراکچر فولادی M102

صندلی انتظار محکم استراکچر فولادی

کد محصول M 102

تومان 1.420.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.420.000

صندلی انتظار دو نفره راحتیران کد M 102 که یکی از زیباترین و خاص ترین های بازار مبلمان اداری ایران به شمار می رود . این صندلی تشکدار با روکش چرمی که در تصویر مشاهده میکنید ، شامل دسته های گرد و دارای انتگرال که به صورت چهارپایه می باشد . این صندلی با فاصله بسیار کم در کنار هم نصب شده که امکان استفاده یک شخص درشت اندام از آن را میدهد .

بسیاری از سازمان ها یا مراکزی که مراجعین زیادی دارند مانند هواپیمایی یا فرودگاه ها ، از وجود همچین صندلی با استراکچر فولادی و تشک و روکش درجه یک چرم خبر ندارند ، صندلی انتظار در مراکز مختل کاربرد های گوناگونی از جمله زیبایی ، پر کردن سالن های بزرگ فلت ، راحتی کاربران آنها ، استراحت مخاطبین سازمان و غیره را داراست که تمام این موارد به وجود همچین صندلی کاربردی نیاز دارد .

 
  • مدل : M 102
  • ساخت : راحتیران
 

لذا مسئول خرید یا مسئول دکوراسیون سازمان به این موارد دقت میکند که در زمینه هارمونی و ترکیب بندی محیط تصمیمات اصولی بگیرد . یعنی مثلا چند قطعه برای مرکز خریداری کند و دو صندلی یا سه صندلی و حتی چهار صندلی باشد ؟ همچنین در جهت رنگ بندی نسبت به نور محیط اینکه آیا طبیعی است یا با لامپ روشن شده میتواند در زیبایی محیط تاثیر بگذارد ، برای سفارش صندلی جکدار ، صندلی با چرخ پنجپر و همچنین طوری مش میتوانید بسادگی با همکاران ما در سایت تماس بگیرید .

حتی وجود گلدان های ریز و درشت مخصوصا آنهایی که برگ های زیبایی دارد ، در زیبایی شناسی محیط بسیار تاثیرگذار است . چیزی که ممکن است شما را سردرگم کند تعداد زیاد محصولات در صنف مبلمان اداری می باشد که میتوانید با شماره تلفن ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید . با گرفتن فیلم و عکس و ارسال آنها به ما میتوانید محصولات کاربردی را دیده و خریداری کنید .