صندلی انتظار سه نفره سالنها فرودگاه – قیمت مناسب

صندلی انتظار سه تایی ارزان قیمت

کد محصول 3910

تومان 1.820.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.820.000

صندلی راحتی سالنهای انتظار شرکت و کارخانه اروند یکی از برترین مدل ها و با کیفیت های بازار به شمار می آید . این صندلی راحتی که در تصویر میبینید هم برای سالنهای مختلف که تردد افراد در آن زیاد است مناسب می باشد و هم برای فرودگاه ها بسیار مقرون به صرفه است . همچنین این صندلی راحتی با اکثر مدل های موجود در بازار متفاوت است . از تفاوت های این صندلی میتوان به جنس آن اشاره کرد . بسیاری از مدل های دیگر که در فرودگاه یا مطب پزشک و حتی بیمارستان ها میبینید از پشتی و نشیمنگاه فلزی به صورت تنها ساخته شده اند . اما این مدل علاوه بر اینکه استقامت و استحکام مدل های فلزی را به صورت کامل دارد ، برای قسمت پشتی و نشیمنگاه آن از تشک نرم و راحت تشکیل شده است .

 

مشخصات فنی صندلی راحتی سالن انتظار سه نفره سالنها فرودگاه قیمت مناسب

  • دو نفره: 8,250,000
  • سه نفره: 11,220,000
  • چهار نفره: 13,200,000
  • مدل: 3910
  • ساخت: اروند
  • صندلی با پشتی و کف فلزی 2 نفره با تشک ، انتظار
  • صندلی انتظار با کف و پشت فلزی 3نفره با تشک
  • صندلی انتظار با کف و پشت فلزی 4 نفره با تشک
 

مهمترین نکته در این مورد این است که شما بدانید صندلیهائی که تماما فلزی باشد برای مخاطب و افرادی که در انتظار هستند بسیار دشوار و حوصله سر بر خواهد بود ، بنابراین احتمال کلافگی ارباب رجوعانتان بالا می رود و در نهایت موجب بحث و مجادله با پرسنل شما شود . در نتیجه فرایند اداری و کارهای معمول سازمان شما با مشکل و یا کندی دچار خواهد شد .

این صندلی راحتی در سه مدل ، 2 نفره ، 3 نفره و 4 نفره تولید شده و هر سه مدل از تشک نرم و راحت برای پشتی و قسمت صندلی ( نشیمنگاه ) بهره مند می شوند . تفاوت قیمت مدل های تشک دار با مدل های تمام فلز بدون تشک بسیار ناچیز است و ما پیشنهادمان خرید این مدل برای شماست . شما می توانید انواع میز های مدیریتی و یا میز کانتر را نیز سفارش دهید . معمولا مشتریان عزیز ما در حوزه وکالت و همچنین پزشکان غیور کشورمان یا مدیران پرتوان ایران زمین از این نوع صندلی و میز ها استقبال زیادی دارند .

 

برای سفارش این صندلی راحتی سالن انتظار با قیمت مناسب میتوانید با شماره تماس ما ارتباط گرفته و درخواست ارسال محصول نمایید . این محصولات در سراسر ایران به شما تحویل داده شده و مشتریان ما با خرید تلفنی و غیر حضوری بیشتر راغب هستند .