صندلی پرفروش انتظار با روکش چرم یک الی چهار نفره

صندلی انتظار روکش چرم فروش اینترنتی

کد محصول W902-3

تومان 1.325.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.325.000

صندلی پرفروش انتظار مدل W902-3 ارتفاع پایه تا بالای نشیمنگاه 43 سانت است که سطح نشیمنگاه آن 45 سانتیمتر در کارخانه رادسیستم تولید می شود . طول صندلی ( از پشت تا جلوی نشیمنگاه ) 64 سانت و عرض صندلی ( فاصله دسته ها از نقطه بیرونی ) 1750 میلیمتر است و قابل عرضه با هر دو نوع روکش چرم و پارچه می باشد ، همچنین قابلیت عرضه از یک تا چهار نفره را دارد.

رادسیستم یکی از بهترین تولید کنندگان صندلیهای انتظار در سراسر ایران است ، حتی تولیدات ارزنده این شرکت بزرگ به سراسر خاورمیانه نیز صادرات می گردد . در این صفحه از سایت به مدل W902-3 از دسته صندلی پرفروش انتظار می پردازیم و هر آنچه که مرتبط با آن است را شرح می دهیم . هرگاه سوالی ذهنتان را مشغول نمود کافیست با شماره ما تماس بگیرید . این صندلی پرفروش به دلیل داشتن قسمت تشکی بسیار نرم و راحت می باشد . برخی مدل ها و سری ها برای مقرون به صرفه بودن از این تشک ها بهره مند نیستند که به صورت کامل از فلز تشکیل شده اند . مدل تمام فلزی صندلیهای انتظار برای کاربر بسیار آزار دهنده است ، اما به دلیل عمر طولانی و قیمت بسیار ارزان مورد استقبال قرار می گیرد .

 

امکانات صندلی پرفروش انتظار یک الی چهار نفره

  • مدل: W902-3
  • ساخت: رادسیستم
  • دارای گارانتی
  • پشتی و نشیمنگاه تشکی
  • امکان استفاده از روکش پارچه و چرم
 

حال به شرح همین مدل W902-3 باز می گردیم . این صندلی با داشتن چند جایگاه برای نشستن که به هم متصل می باشند ، این امکان را میدهد تا بتوانید از 1 جایگاه الی 4 تایی آن را سفارش دهید و برای محیط مد نظرتان استفاده نمایید . معمولا در فرودگاه ها ، ترمینال اتوبوسرانی ، فضاهای باز و حتی حیاط مجتمع های آموزشی از این سبک صندلی بسیار میبینید . متدولوژی معماری سازمانی در کشور های آمریکایی و حتی اروپایی به قدری پیشرفت نموده تا برای انتخاب صندلی های انتظارشان نیز برنامه ریزی خاصی که با اهداف نهایی سازمان مطابق است ، تنظیم می شود . مثلا برای مراکز دولتی بسیار شلوغ از مبل های راحتی 4 نفره برای انتظار افراد جامعه بهره مند می شوند و برای فضاهایی که ارباب رجوع احتمال انتظارش نزدیک به صفر است ، از صندلی های تمام فلزی استفاده می نمایند .

 

برای سفارش این صندلی پرفروش انتظار کافیست با شماره تلفن ما در این بخش تماس گرفته و درخواست ارسال محصول نمایید . اطلاعات بیشتر و ارسال به سراسر ایران از طریق سفارش تلفنی به کارشناسان خوش برخوردمان ، امکان پذیر است .