صندلی حرفه ای انتظار با قوس بیرونی مبلمان انتظار

صندلی انتظار حرفه ای مبل انتظار تهران

کد محصول 4210

تومان 1.050.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.050.000

 

 یک صندلی حرفه ای باقوس بیرونی ( محدب ) برای قرار گیری در فضاهای خاص مانند دور ستون ، حوض ، باغچه و یا هر سازه گردی که در سالن شما باشد مناسب است و حتی میتوان به صورت عادی سه سری از آن را به شکل گرد در کنار هم دراورد که قسمتی از سالن را در بر بگیرد و در بخش گردی که در وسط آن به وجود می آید یک گلدان بزرگ و تنومند قرار داد .

معمولا در سالن مراکز تجاری مجلل شما از این نوع صندلی حرفه ای باقوس بیرونی بسیار میبینید . همچنین در سالن های انتظار مراکز دولتی مانند دفاتر پلیس+10 یا دفاتر پیشخوان دولت و همچنین دفاتر خدمات الکترونیک نیروهای مصلح ( ساتا ) که همگی از دکوراسیون های مرتبط با نوع فعالیت بهره می برند . البته این مدل بسیار زیبا و خاص است که بیشتر به جای مراکز فوق در مطب پزشکان و یا دفتر وکیل دیده می شود .

 

ریز اطلاعات صندلی حرفه ای باقوس بیرونی مبلمان انتظار

  • مدل: 4210
  • ساخت: اروند
  • مبل مدولار باقوس بیرونی
 

بسیاری از مشتریان ما مدیران کلینیک زیبایی نیز می باشند که از صندلی انتظار مدولار استفاده می نمایند . این صندلی به دلیل داشتن فوم نرم با روکش خاص حالتی مانند مبل را به خود گرفته است . همچنین تحمل وزن هر یک از این صندلی های مدولار خلاقانه به نحوی در نظر گرفته شده است که تا بالای 200 کیلو گرم را پاسخگو باشد چرا که اسکلت درونی آن از جنس فولاد است و قسمت هایی که از آن بیرون مانده است با آبکاری نیکل کروم بسیار درخشان و ضد آب شده اند .

این مدل در رنگ های بسیار متنوعی تولید می شود که بالاترین درخواست ها همین رنگ قرمز است که در تصویر مشاهده می نمایید . این رنگ بسیار جذاب بوده و قابل کثیف شدن نمی باشد . جنس این صندلی از جدیدترین تکنولوژی های قابل شستشو تهیه شده که به سادگی می توانید با یک دستمال یا ابر نانو و کمی نم دار کردن آن به تمیز شدن و براق شدن آن بپردازید .

 

برای اینکه این صندلی حرفه ای مبلی انتظار را برای مرکز مورد نظرتان سفارش دهید ، اصلا نیازی به روند بسیار دردسر دار و پیچیده خرید اینترنتی نیست و نیاز به ثبت نام پر کردن فرم های مختلف ندارید . کافی است که با شماره گیری تلفن راهنما که در بالای همین مطلب درج شده ، از کارشناسان متخصص ما درخواست مشاوره و سپس ارسال محصول در محل را داشته باشید . مشتاقانه منتظر صدای گرمتان هستیم .