صندلیهای انتظار تمام فلزی سالنی فرودگاهی بیمارستانی

صندلیهای انتظار فلزی فرودگاهی سالنی

کد محصول W901-3

تومان 990.000

راهنما 09126132197

قیمت 990.000

ارتفاع پایه تا بالای نشیمنگاه 43 سطح نشیمنگاه 44 طول صندلی ( از پشت تا جلوی نشیمنگاه ) 74 عرض صندلی ( فاصله دسته ها از نقطه بیرونی ) 179 قابلیت عرضه از یک تا چهارنفره را دارد . شما میتوانید این محصول را در سراسر ایران تحویل بگیرید که با یک تماس ساده به تیم پشتیبانی سفارش شما ثبت خواهد گشت .

 

ویژگی های صندلی انتظار رادسیستم

  • مدل: W901-3
  • ساخت: رادسیستم
  • دارای گارانتی دو ساله
  • ضد زنگ
 

این نوع صندلی انتظار که در تصویر مشاهده مینمائید از جنس تمام فلزی با طراحی بسیار زیبا میباشد که معمولا در فضاهای عمومی مانند سالن های فرودگاهی و حتی بیمارستان ها بسیار مورد استقبال قرار میگیرد . چرا که از قیمت بسیار مقرون به صرفه ای بهره میبرد و برای محیط های بزرگ با ارباب رجوعان بسیار بالا بسیار کارآمد میباشد .

در صورتی که مدیران سازمان و اداره از استراتژی های مالی بهینه بهره مند باشند و معماری کلان سازمانی خود را برشیوه های نوین با رویکرد کم مصرف ولی پربازده رسم نموده باشند ، از این نوع صندلی استقبال بسیار مینمایند . هم بسیاری از هموطنان روی پا نمی ایستند و خسته نمیشوند و هم اینکه از لحاظ روانشناسی سازمانی موجب آسایش مخاطبین حاضر در محل سازمان میشوند .

قابل ذکر است که این صندلی را در فضاهای باز هم استفاده مینمایند چرا که در کف و پشتی آن سوراخ های بسیار ریز با تعداد زیاد تعبیه شده که هم به زیبایی آن می افزاید و هم مناسب برای زمان های بارانی است . لزوما در فضاهای باز باید از صندلی های انتظاری استفاده شود که آفتاب شدید یا باران شدید موجب خرابی یا از کار افتادگی به دلیل جمع شدن آب بروز ندهد .

 

لذا از شما میخواهیم تا با تماس به تیم پشتیبانی این مجموعه ، راهنمایی های لازم را دریافت نمایید . اینک ما همواره در تلاشیم تا به تمامی عزیزان در کشور ایران و حتی کشور های همسایه محصولات عالی به همراه گارانتی معتبر و قیمت مناسب ارائه نماییم .