صندلی انتظار تشک نرم چند نفره نیلپر SW700L3

صندلی انتظار تشک نرم چند نفره نیلپر

کد محصول SW700L3

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی انتظار سه تایی نیلپر با کد SW700L3 که دارای دسته های مدل عصا زیربغلی می باشد . همچنین برای هر نفر یک نشیمن و پشتی مجزا و جداگانه طراحی و تولید شده که دارای تشک و فوم پلی اورتان طبی نیز می باشد . کاربر با نشستن روی این صندلی احساس راحتی نموده و دوپامین در مغرش ترشح میشود که موجب تحمل بیشتر تایم انتظار میشود .

همیشه انتظار یکی از سخت ترین فعالیت ها برای هر آدمی به حساب می آید . شما در صورتی میتوانید انتظار را تحمل کنید که یک سرگرمی یا دلخوشی کوچک داشته باشید وگرنه حوصله تان سر می رود و شاید کار به عصبانی شدنتان نیز بکشد . البته مگر آنکه با تمرین طولانی مدت دوز سرگرمی و دلخوشی را به حداقل رسانده باشید .

 
  • مدل: SW700L3
  • ساخت: نیلپر
 

شما وقتی در یک سازمان مانند بیمه تامین اجتماعی در نوبت های طولانی می ایستید و حتی انقدر افراد مراجعه کننده  بسیار هستند که تمامی صندلی های انتظار تکمیل شده ، بعد از مدت کوتاهی بسیار کلافه و خسته میشوید ، شاید مادرانی که فرزندانشان از جبهه بازنگشته اند نیز همچین حسی را داشته باشند که قطعا برای آنان بسیار شدید تر است ، صندلی نشست ، میز گرد شیشه ای ، تنوع رنگ در انتخاب را بسادگی در وبسایت برند برتر جویا شوید .

مدیریت کسب و کار موضوع پیچیده ای است و در شاخه های مختلف این علم عظیم در حال پیشرفت می باشد اما اینکه مدیریت های کاربردی و بروز که به صورت چند مفهومی ارائه میشود را بتوانیم از میان این همه اطلاعات خوب و بد بیرون بکشیم ، کار بس دشواریست که البته در جزوه مدیریت کسب و کار میتوان آنها را به صورت ساده و کاربردی استفاده نمود .

برای سفارش محصول فوق کافیست با ما تماس بگیرید . ما از صبح تا شب همانند یک فروشگاه در قلب شهر پاسخگوی شما عزیزان هستیم . شما میتوانید به سادگی با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و مشاوره رایگان نیز دریافت کنید . این مجموعه محصولات را به سراسر ایران پهناور ارسال می نماید .