صندلی انتظار ارزان قیمت چند سال گارنتی W203T

صندلی انتظار ارزان قیمت چند سال گارنتی

کد محصول W203T

تومان 1.650.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.650.000

صندلی انتظار ارزان قیمت پانچی فرودگاهی با تشک و روکش چرم در قسمت پشتی و نشیمن می باشد که دارای دسته های منحنی شکل زیباییست . این صندلی انتظار با کد W203T می باشد که توانسته است نظر بسیاری از صاحبان و مسئولین فرودگاهی ، مدارس و دانشگاه ها ، بیمارستان ها و غیره را جلب خود نموده و راحتی را برای استفاده کنندگان آن بوجود آورد .

صندلی های انتظار پانچی فلزی بسیار دارای ارج و قرب بالایی است و چند سال گارانتی ، چرا که بیشتر از سایر مدل ها مورد استفاده قرار میگیرد ، مثلا شما میتوانید به سادگی آن را در زیر باران یا آفتاب قرار دهید ، البته بهتر است برای این کار از مدل های بدون تشک و روکش چرمی استفاده کنید . در این شرایط هیچ اتفاقی برای صندلی نخواهد افتاد و با خیال راحت سال های سال برایتان عمر میکند ، همچنین صندلی پرسنلی ، صندلی با کاربری ویزیتوری و طبی نیز در تخصص ما میباشد .

 
  • مدل : W203T
  • ساخت : راحتیران
 

گوشت آهنی که در این صندلی ها استفاده شده بسیار مهم است که آیا دو کیلویی است و یا چهار کیلویی که این محصول از بالاترین وزن ممکن استفاده می کند و موجب استحکام میشود . برخی از همکاران در بازار ، تولیدات درجه دو یا سه را به اسم محصولات درجه یک میفروشند که با گوشت آهن کم وزن تولید شده و حتی میکرون آبکاری آن بسیار کم است که با یک تقه یا فشار قر شده و به راحتی خط و خش روی آن می افتد ، لطفا برای آگاهی از قیمت و موجودی صندلی ماساژور برقی ، دکوراسیون دفتر کاری بسادگی با همکاران ما روی سایت مبلمان برند برتر تماس بگیرید .

لذا به رقم های ارزان برخی صندلی ها دقت نکنید . شرکت هایی مانند راحتیران که سالیان طولانی است در حال فعالیت هستند ، هیچگاه کیفیت را فدای قیمت نمیکنند چرا که طول عمر محصول برایشان مهم است و گارانتی معتبری دارند که باید پاسخگوی مردم باشد . لذا شما از این محصول میتوانید به سادگی بهره ببرید و نگران هیچ مسئله ای نباشید .

 

براي اكنون مطلبي يافت نشد