صندلی انتظار آموزشی بهم چسبیده و مجزا SW515N3

صندلی سالن انتظار آموزشی بهم چسبیده و مجزا

کد محصول SW515N3

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

معرفی اختصاصی و جامع صندلی انتظار آموزشی با میز تحریر تک نفره متحرک مناسب دانش آموزان ، دانشجویان ، مراکز آموزشی ، سالن های آزمون و حتی بانکها می باشد که با برند نیلپر و کد SW515N3 تولید میشود . این محصول را میتوانید در تعداد بیشتر یا کمتر سفارش دهید که  دارای تشک بزرگ در نشیمن و پشتی است و موجب راحتی در حین یادداشت و آموزش می شود .

آموزشگاه ها و مراکز آموزشی ممکن است آزمون های سرپایی و تعیین سطح را بدون وسواس روی تقلب شدن ، برگزار نمایند و یا بانکها و موسسات مالی کشور در جهت رفاه حال مشتریان ، از صندلی های آموزشی و نیمکتی استفاده کنند . در صورتی که صندلی مانند مدل های انتظار به هم متصل باشد و برای هر صندلی یک میز تحریر تک نفره متحرک نیز وجود داشته باشد ، این کاربری بسیار خاص و کاربردی می شود .

 
  • مدل: SW515N3
  • ساخت: نیلپر
  • پایه انتظار فلزی با پوشش رنگ مشکی
  • دسته دانش آموزی
  • دارای 3 نشیمن-پشتی با تشک بزرگ
 

برخی افراد برای سازمان و یا فعالیت کاری خود جوری برنامه ریزی می کنند که مردم بسیاری در صف بایستند و این صف تا خیابان ها نیز ادامه یابد . به خوب یا بدی این استراتژی کاری ندارم اما باید توجه کنیم که اشخاص در چه رنج سنی هستند و آیا میزان تحمل فیزیکیشان برای این مهم کفاف نیم ساعت انتظار را میدهد یا بیشتر و یا کمتر ؟

برای اینگونه مکان ها که افراد حاضر در سالن انتظار تعداد بسیار بالایی هستند ، ما پیشنهاد می کنیم که شما به سادگی بتوانید دوربین های مداربسته را طوری در نقشه مکان جایگذاری کنید که نقطه کوری برای هیچ شخصی باقی نماند و کسی اگر میخواست دوربینی را از کار بیاندازد ، دوربین دیگری او را رصد نماید . لذا برای بهره گیری از جدید ترین دوربین های مداربسته با حافظه بالا و کیفیت لنز رنگی به همراه زوم عمیق اقدام نمایید تا از بروز خلاف و مشکلات جانبی جلوگیری شود .

لطفا در جهت سفارش محصول فوق الذکر با شماره تلفن راهنما که در بالای همین مطلب درج شده است تماس بگیرید . ما آمادگی ارسال محصولات به سراسر ایران را داریم و با افتخار در این 50 سال خدمتگزار شما عزیزان بوده ایم . امیدواریم همین روند را در نیم قرن آینده با کیفیت بالاتری ارائه دهیم .