صندلی امتحانات آزمون افراد چپ دست یا راست دست

صندلی امتحانات آزمون راست دست چپ

راهنما 09126132197

آزمون ها و امتحانات مراکز دانشگاهی و حتی مدارس یکی از مهمترین مراحل هر دوره آموزشی به شمار می آید که کیفیت برگزاری آن بر روی رضایت دانشجویان و دانش آموزان تاثیرگذار است . برای مثال میزان ابعاد سالن ها ، فاصله هر صندلی با صندلی های اطراف و همچنین درصد احتمال امکان تقلب توسط برخی از آزمون دهندگان و موارد دیگر ..

لذا تک تک این پارامتر ها میتواند روی تمرکز افراد حاضر در جلسه امتحان تاثیر گذار باشد ، برای مثال در روز آزمون کنکور سراسری افراد در یکی از کلاس های دانشگاه های دولتی باید حاضر شوند که نسبت به اقبال و شانس ممکن است یک صندلی نرم و تشک دار داشته باشد و یا یک صندلی چوبی یا فلزی کاملا خشک و سخت ، لذا عادلانه نیست که شخصی به دلیل نبود جای نشستن مناسب نتواند رتبه خوبی کسب نماید .

 

در این سالهای اخیر آزمون کنکور دانشگاه آزاد نیز با کنکور سراسری یکی شده و در یک زمان برگزار میشود لذا این مهم اهمیت دو چندانی یافته است و تعداد صندلی های بیشتری مورد نیاز سازمان سنجش آموزش کشور می باشد . از طرفی مدارس به خصوص در مقطع سوم راهنمایی گذشته و هشتم جدید ، همچنین مقطع سوم دبیرستان یا سوم هنرستان قدیم یا یازدهم و دوازدهم جدید ، امتحان نهایی دارند که در مدارس دیگری برگزار میشود .

معمولا آزمون نهایی مدارس کتبی و تشریحی است که مدت زمان هر یک بسیار طولانی می شود . لذا نشیمن دانش آموز باید در حالت ریلکس باشد و کمر او نیز خسته نشود تا تمرکز لازم بوجود بیاید ، این نکات ریز و پنهان بسیار در اعتماد به نفس و برقراری قدرت حافظه افراد تاثیر گذار است که بسیاری از دبیران و معلمین با دانش مدیریت ، به خانواده ها اطلاعات میدهند .

ما نیز در این مجموعه انواع صندلی های آزمون و امتحان و حتی نیمکت های مخصوص را داریم . همه آنها ویژگی یکسانی دارند و آن چهارپایه بودن می باشد ، چرا که در این کاربری صندلی چرخدار یا گردان به کار نمی آید . اما مهم تر از اینها ویژگی استفاده چپ دست ها و راست دست ها می باشد که برای هر کدام میز یادداشت برعکس هم تولید میشود .

 

البته برخی با تکنیک های خلاقانه دو صندلی راست دست را در اختیار دانشجو قرار میدهند تا بتواند بر روی یکی بنشیند و بر روی میز صندلی دیگر بنویسد . تمامی این موارد به کنار ، جنس صندلی اگر از آهن یا آلمینیوم باشد عمر بالاتری خواهد داشت ، اما پلاستیک به سرعت میتواند خراب یا شکسته شود . در صورتی که بودجه کمی دارید پیشنهاد میکنیم به جای مدل های پلاستیکی از مدل های چوبی بهره مند شوید .

برخی از مدل ها دارای تشک در نشیمنگاه و برخی دیگر این امکان را ندارند . شما میتوانید با دقت بیشتر مدل هایی که دسته دار هستند و پشتی آنها نیز تشکچه فومی از جنس پولی اورتان با در نظر گرفتن ارگونومی بدن دارد را خریداری کنید . ما با برند های مطرح بازار که قیمت های بسیار خوبی دارند بیش از 40 سال است که همکار هستیم و نمایندگی رسمی آنان را داریم ، علاوه بر اینکه خودمان نیز تولیدی اختصاصی داریم .

 

شما در صورت تماس با شماره تلفن راهنما میتوانید سفارش خود را بدهید و درخواست ارسال محصولات کنید . ما به تمامی ایران و به هر تعدادی که شما بخواهید ارسال میکنیم و در صورت سفارش عمده تخقیفات باور نکردنی به شما میدهیم .

 

براي اكنون مطلبي يافت نشد