صندلی آرگونومی کارمندی k12 مدل کاراگاه گجت

صندلی ارگونومیک جک دار بدون خستگی

کد محصول k12

تومان 750.000

راهنما 09100049363

قیمت 750.000

صندلی k12 برند Silla دارای فریم ترکیبی از چوب و فلز با فوم تزریقی پلی اورتان سرد ، همراه با روکش از چرم PVC مرغوب ، پایه از لوله به ضخامت mm2 با فرم اختصاصی و پوشش آبکاری نیکل کرم ، همچنین جک صندلی با کورس 12 سانتی متر تعبیه شده است . تنوع رنگی بسیار بالا نیز از دیگر ویژگی های روکش این صندلی می باشد و از لحاظ زیبایی نیز جزو محصولات برتر است .

بسیاری از معماران و طراحان دکوراسیون غرفه های نمایشگاهی و حتی برنامه های تلویزیونی داخلی و بین المللی از مشتریان پرو پا قرص ما هستند که با افتخار ده ها سال است خدمات و محصولات به ایشان ارائه مینماییم . لذا این محصول نیز به دلیل راحتی و زیبایی مناسب برای اینگونه پروژه ها است که تنوع رنگی بالایی نیز به شما می دهد . برای تهیه محصولات صندلی مدیران ، میز کامپیوتر و کارمند و سایر برند ها مانند جلیس ، نیلپر ، رادسیستم و برندبرتر با ما تماس بگیرید .

صندلی ارگونومی کارمندی مناسب برای نمایشگاه و دکور برنامه تلویزیونی

  • مدل: k12
  • ساخت: سیلا
  • پشتی بسیار راحت و نشیمنگاه بدون خستگی
  • چرخش نرم با پایه های چرخدار
  • ارائه ضمانت نامه معتبر
 

صندلی ارگونومیک چه مزایایی برای کمر و ستون فقرات ایجاد می نماید ؟

تولید کنندگان صندلی ارگونومیک با توجه به فشار های زوایای مختلف نشستن بر روی صندلی متوجه شدند که پشت کمر یا به اصطلاح گودی کمر نیاز به مراقبت دارد چرا که در حالت نشسته بیشترین فشار به این منطقه وارد می گردد . لذا تمامی صندلی های استاندارد یا در قسمت پشتی قوسی ایجاد مینایند تا گودی کمر را پر کند و یا بالشتکی دارد که به صورت طبی از این ناحیه مراقبت می کند ، برای اطلاع از قیمت و موجودی صندلی پرطرفدار مدیریتی ، میز کارشناسی ، کتابخانه تمام چوب با یراق آلات مرغوب میتوانید با شماره روی سایت تماس حاصل نمایید .

 اگر جزو کسانی هستید که گاهی کمر درد در حین کار با کامپیوتر یا میزتان به سراغتان می آید حتما ابتدا به پزشک مراجعه نموده و برای تغییر صندلیتان به یک صندلی بروز و شامل سیستم ارگنومیک اقدام نمایید . این صندلی ها بهتر از برند های شناخته شده ایرانی یا خارجی باشد که دارای گارانتی و اصالت کالا باشد . برخی همکاران ما اقدام به فروش طرح های کپی و غیراصلی این نوع صندلی ها مینمایند که در نهایت باز هم مشکلات ستون فقرات را شامل میشود .

 

برای جلوگیری از آلودگی هوا و پاک شدن آن بهتر است به خرید های اینترنتی روی بیاوریم و در آرامش به دنبال کیفیت اصلی محصولات بگردیم تا با قیمتی رقابتی خرید خوبی را تجربه کنیم . ما نیز در حفاظت از هوای پاک سهیم هستیم و از شما تشکر می کنیم که شما هم در این مهم نقش دارید . برای خرید و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .