صندلی اروند ارتفاع متغیر بالابر قابل تنظیم ۴۴۱۲

صندلی اروند ارتفاع متغیر بالابر تنظیم

کد محصول 4412

تومان 1.790.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.790.000

مدل صندلی اروند کد 4412 از سری های پشتی کوتاه به شمار می آید و به ظاهری بسیار جذاب و شیک مشهور است ، مدل جک صندلی حرفه ای که دارای مکانیزم دو دسته یا همان سینکرونایز می باشد که قابلیت تنظیم ارتفاع به همراه تنظیم میزان نرمی یا سفتی حرکت به عقب و جلو و حتی قفل در هر حالتی که شما راحت هستید از قابلیت های صندلی بالا می باشد .

اندازه ارتفاع صندلی بین 93 تا 101 سانت متغیر میباشد که البته در صورتی که بخواهید برایتان سفارشی تولید کنیم تا ارتفاع 112 سانت نیز میتوانید جک آن را بالا ببرید . عرض آن 67 سانت و عمق 60 سانتی دارد که باید عرض در اتاق مد نظر را اندازه گیری کنید تا کمتر از 61 سانت نباشد و این صندلی بتواند داخل اتاق وارد شود .

خرید مطمئن با قیمتی رقابتی از نمایندگی رسمی صندلی اروند

  • مدل: 4412
  • ساخت: اروند
  • توضیحات: صندلی کارشناسی بامکانیزم سینکرونایز ارتفاع متغیر قابل تنظیم
  • کالیته رنگ متنوع
  • امکان خرید غیر حضوری در سراسر ایران و حضوری در تهران
  • لمس جنس روکش بدون نیاز به حضور در محل
  • انتخاب انواع چرم و پارچه مانند پشم مرینوس ، ابریشم ، کتان ، مخمل ، جیر ، کرپ و غیره
 

البته قابل ذکر است که میتوانید قطعات صندلی را به کارشناسان فنی ما بگویید برایتان باز کنند تا به راحتی از هر دری وارد اتاق شده و مجددا قطعات را بهم متصل نماید . لطفا جهت مشاوره رایگان با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید تا کارشناسان تلفنی ما با اشتیاق فراوان به پاسخگویی شما بپردازند ، صندلی آموزشی راحتنیران ، صندلی مدارس و نیمکت نیز در تخصص ماست .

بدن انسان در حین فعالیت روزانه باید در شرایط و حالت صحیح باشد ، اینجاست که ارگونومی و طبی بودن صندلی حائز اهمیت می شود . لذا صندلی کارمندی یا کارشناسی به دلیل استفاده تمام وقت در طول ساعات اداری باید متناسب با بدن کاربر و فرم جثه او انتخاب گردد ، پس سعی بر مطالعه مطالب مرتبط با هر صندلی کنیم تا بتوانیم انتخابی بهتر داشته باشیم .

سعی بر خرید از هر فروشگاهی با هر قیمتی نداشته باشیم چرا که متاسفانه برخی افراد سود جو با تولید محصولات مشابه به برندهای برتر ایران ، سعی به سود بیشتر داشتن هستند و با تولید کیفیت پایین ولی بسیار شبیه به محصولات اصلی هستند که با قیمتی بسیار ارزان به شما ارائه می کنند و با جعل کارت گارانتی سعی به اصل نشان دادن جنس می نمایند .

 

این افراد سودجو پس از فروش محصولات هیچ خدماتی ارائه نمی نمایند و قطعا هزینه شما حیف می گردد ، پس به دلیل بالا رفتن قیمت ها و ارزنده شدن لوازم اداری بهتر است با دقت و از فروشگاه های معتبر خریداری کنید تا دچار سرخوردگی و پشیمانی نگردید . لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید .