صندلی اداری کارمندی دارای ضمانت معتبر ۱۹۱۴

صندلی اداری کارشناسی دارای ضمانت

کد محصول 1914

تومان 1.100.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.100.000

صندلی اداری کارمندی با دسته های مشکی رنگ کد 1914 برند اروند می باشد ، این صندلی با پایه های آبکاری نیکل کروم بسیار درخشان و براق می باشد ، همچنین جک و قفل یراق بسیار حرفه ای و مدرنی دارد که شما میتوانید در هر حالتی آن را قفل نمایید تا در آن حالت ثابت بماند ، این از مزیت های جک های جدید میباشد .

چرخدار بودن این صندلی موجب میشود که براحتی شما در حین کار بتوانید آن را جابجا کنید و از خشک بودن صندلی های بدون چرخدار عذاب نکشید . این صندلی به دلیل داشتن فوم سرد در قسمت نشیمنگاه و پشتی ، کاربر احساس راحتی می کند ، لذا میتوانید بسیار با احساس آرامش خرید خود را انجام دهید ، مبلمان مراکز بین المللی ، دفتر کار پزشکان را نیز از ما بخواهید .

ارگونومی یکی از مهمترین های موارد ذکر شده در انتخاب صندلی است و شما باید نسبت به اصول آن آگاه باشید تا بتوانید صندلی با تناسب بدن خود یا کاربر مدنظر خریداری نمایید ، مثلا اگر قرار است یک صندلی برای میز تحریر فرزند دبستانی یا دبیرستانی خود خریداری نمایید ، نمیتوانید از مدل های بزرگ خریداری کنید و حتما نسبت به جثه فرزند دلبندتان صندلی را انتخاب کنید ، صندلی اوپراتوری اروند ، میز مدیریت جلیس ، کتابخانه و فایلینگ را از ما طلب کنید .

 

صندلی اداری کارشناسی کارمندی مشکی چرمی چند لایه ارگونومی

  • مدل :  1914
  • ساخت : اروند
  • کارشناسی جکدار
  • طراحی با اصول ارگونومیک
  • دارای ضمانت نامه معتبر
 

این نکته برای اینکه اثرات طبی بودن صندلی را روی بدن کاربر متوجه شوید بسیار مهم است . برخی بدون توجه به اندام کاربر صندلی را انتخاب نموده و بعد از مدتی استفاده با مشکلات خستگی در حین کار مواجه میشوند و مجبور به خرید پشتی های طبی و اورینگ نشیمنگاه طبی میشوند ، در ادامه به تولید کننده و سازنده آن نیز معترض میشوند که چرا محصولات ارگونومی نیست .

اما اصلا اگر برند اصلی باشد و جنس فیک به شما نداده باشند شما نیازی ندارید به کیفیت کالا شک کنید ، بلکه به مشاوری که به شما راهنمایی نموده تا آن صندلی را خریداری کنید باید شک نمایید . مشاوره در انتخاب صندلی ارگونومی بسیار مهم است که حتما از فروشگاه های پرسابقه در مبلمان اداری و معتبر بهره مند شوید .

 

این مجموعه با داشتن پنجاه سال سابقه درخشان در هنرصنعت مبلمان اداری توانسته است رضایت مشتریان خود را به خوبی بدست آورد و با افتخار 80 درصد مشتریان ما ثابت هستند و در سالهای متوالی خدمات و محصولات از ما دریافت می نمایند .