صندلی اداری طبی جدید با نمای و طرح مدرن T5511

صندلی اداری طبی جدید با طرح مدرن

کد محصول 1

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی اداری طبی جدید با کد T5511 که در تصویر مشاهده میکنید ، دارای طراحی با خطوط منحنی و گرد است که پشتی آن با کمری باریک طراحی گشته است و این موضوع عامل زیبایی افزون آن شده است . دسته های تی شکل آن نیز قابلیت تنظیم به هر جهت را داراست ، چرخ های نرم و مستحکم آن که به تعداد 5 عدد است مانند صندلی های 10 چرخ مدیریتی ، استحکام دارد .

یکی از نیازهای مدیرانی که تجربه بالایی دارند و سنشان بیشتر شده ، داشتن عصای لردی در هنگام حرکت است و شما میتوانید برای روز تولد مدیرتان یک عصای با کلاس و درجه یک با طراحی متفاوت خرید کنید . مثل مدیریت همین مجموعه که عصاهای چوبی خیلی خاص خارجی دارد و از زیبایی دوچندانی برخوردار است ، لطفا اگر واکر ، رولیتور ، ویلچر ، بالابر ارتفاع توالت فرنگی و لوام مورد نیاز برای مناسب سازی سرویس های بهداشتی برای معلولین و جانبازان را داشتید در اینترنت به جستجو بپردازید .

 

صندلی اداری طبی جدید و مشخصات آن

  • مدل: T5511
  • ساخت: راحتیران
  • توضیحات: مکانیزم 4حالته دسته تنظیمی انتگرال 4حالته پایه کروم
   

لطفا در جهت انتخاب یک صندلی مش مدیریتی دقت لازم را بفرمایید ، این صندلی ها جزو مدل هایی است که جدیدا به بازار جهان حتی معرفی شده و به دلیل داشتن تکنولوژی روز دنیا از چرخش هوای بسیار تهیه شده است ، ما میتوانیم به شما کمک کنیم تا به سادگی خریدتان را انجام دهید اما قبل از آن بدانیم که صندلی مش به هیچ عنوان امکان تعریق بدن انسان را فراهم نمیکند .

سفارش صندلی مدیریتی مش باید از سمت شما شروع شود . کافیست یه تلفن به کارشناسان ما بزنید ، در این مجموعه آمادگی پاسخگویی به شما دوستان عزیز هستیم . فرصت ارائه راه حل های خاص را به شما داریم که بدهیم ، حتی اگر در چینش مشکل دارید ما درخدمتتان هستیم . خرید اینترنتی یکی از راه هاست ولی بهتر است تلفنی خرید کنید تا اطمینانتان بیشتر شود .