صندلی اداری طبی ارزان قیمت شیک بادوام H72i

کد محصول H72i

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

دو رنگ بودن این صندلی اداری طبی ارزان و با کیفیت یکی از جاذبه های آن می باشد ، این دو رنگ بودن امکان انتخاب بسیار متنوع را برای کاربر ایجاد میکند که نسبت به دکوراسیون اداری خود انتخابی متناسب داشته باشید ، مثلا برخی رنگ سرمه ای و زرد را با هم ست مینمایند و برخی رنگ آبی و نارنجی و یا حتی مشکی و قرمز که بسیار جذاب در تصویر مشاهده می نماید ، کد این محصول H72i است که میتوانید از ما درخواست ارسال آن را داشته باشید .

کلیه قسمتها و لوازم پلاستیکی استفاده شده در صندلی های لیو از مواد پلی آمید با درجه خلوص بالا به شماره PP-R60  استفاده میشود که موجب افزایش تراکم و استحکام آن میگردد و از بروز حساسیت با پوست انسان جلوگیری میشود . یکی دیگر از مزیت های استفاده مواد پلاستیکی مرغوب این است که مثل صندلی های درجه دو و سه بو نمیگیرد . این موارد را در صندلی های ارزان قیمت بازار نخواهید یافت .

 

صندلی اداری طبی ارزان کارشناسی و نیز پرسنلی خاص و تک دو رنگ بسیار شیک بادوام

  • مدل: H72i
  • ساخت: لیو
  • توضیحات: صندلی کارشناسی ، قفل چهار حالته سینکرون ، جک 12 ، دسته انتگرال متحرک ، پایه کروم
 

غصه های پی در پی ، ناراحتی های درونی ، نق زدن ها ، گلایه ها ، انتقادات و از این دست احساسات بر برخی افراد بیمار حاکم شده اند و به همین دلیل برخی بیماری ها بوجود می آیند . در صورتی که از بیماری رنج میبرید این احساسات را با روشی ساده از خود دور سازید . آن روش این است که دو روز در هفته را از صبح تا شب با کسی صحبت نکنید ، تلفن خود را خاموش کنید ، فیلم نبینید و موسیقی گوش ندید . سعی کنید به چیزی عمیقا فکر نکنید و مانع پردازش تفکرات بشوید . فقط به دل طبیعت بروید و از سکوت آن لذت ببرید . نتیجه در طول یک ماه امتداد این روش ، ذوق زده تان میکند . پیشنهاد میکنیم تنها به سفر بروید و یک بلیت اتوبوس میتواند شفا بخش واقع شو ، تجهیزات دکوراسیون با قابلیت انعطاف  نود درجه و گردش 360 را نیز از ما بخواهید ..

برای سفارش کافیست با ما تماس بگیرید . این تلفن که در این پیج درج شده است ، برای خرید محصول فوق و یا سایر مبلمان اداری است ، ما نمایندگی تمامی برند های مبلمان اداری مطرح ایران و جهان را داریم و شما به سادگی میتوانید هر نوع صندلی اداری طبی ارزان قیمت که مورد پسندتان شد را خریداری کنید و این نوید را به شما بدهیم که تضمین قیمت رقابتی نسبت به همکاران بازار را به شما میدهیم و این نکته قوت ماست که با افتخار پذیرای چندین هزار نفر مشتری هستیم .