۳۸۱۰ صندلی اجتماعات گردهمایی مناسب نتورک مارکتینگ

صندلی اجتماعات گردهمایی نتورک مارکت

کد محصول 3810

تومان 340.000

راهنما 09126132197

قیمت 340.000

صندلی خاص و پر خلاقیت سالن اجتماعات با برند اورند که در تصویر هم به صورت تکی قابل مشاهده می باشد و هم به صورت تعداد ، این صندلی با امکان اتصال چندتایی به یکدیگر و نوع طراحی متفاوتش موجب جلب توجه بسیاری از مدارس ، مدیران ساختمان های مسکونی لوکس ، آموزشگاه های آزاد و سایر محل های اجتماعی شده است و ما نیز تخفیف های ویژه ای را برایشان در نظر گرفته ایم .

 

صندلی مخصوص سالن اجتماعات و پرزنت نتورک مارکتینگ قانونی

  • مدل: 3810
  • ساخت: اروند
  • توضیحات: صندلی اجتماعات
  • طراحی خاص و زیبا
  • خرید بصورت مستقیم از تولید کننده بدون وجود واسطه
  • قیمت مقرون بصرفه با حاشیه سود کم
  • امکان ارسال به کل ایران
  • تنوع رنگی بالا
  • دارای گارانتی ویژه 36 ماهه
  • امکان ارائه تخفیفات ویژه در صورت سفارش عمده ای

سالن های اجتماعات مخصوصا در زمینه های آموزشی مانند شرکت های قانونی نتورک مارکتینگ از جمله سالن هایی هستند که باید قابلیت های منحصر به فردی را داشته باشند . اولین قابلیت این است که باید طراحی متفاوت و خلاقانه ای داشته باشند و همچنین از طراحی داخلی ویژه ای برخوردار باشند ، دومین قابلیتی که بایستی داشته باشند لاکچری بودن و لوکس بودن محیط است که میتوان با کمترین هزینه این حس را به مخاطبین انتقال داد ، صندلی فانتزی ، مبلمان خاص ، تجهیزات دکوراسیون همه را از ما بخواهید .

از سومین قابلیت مهم شرکت های بازاریابی شبکه برای تجهیز سالن اجتماعات خود ، تعداد بالای صندلی و میز های 4 و 6 نفره که بتوانند به صورت گروهی در کنار یکدیگر جمع شوند و از تمام ظرفیت فضا استفاده نمایند . این مهم به دلیل افزایش تصاعدی تعداد جمعیت هر گروه و افزایش ضریب جمعیت در هر ماه ، لذا باید از تجهیزاتی استفاده شود که همیشه با قیمت مقرون به صرفه امکان خرید آن باشد تا در دفاتر جدید نیز ست و تم کسب و کار یکسان تکثیر گردد .

لذا شما برای اینکه بتوانید در پرزنت ها و فالوهای خود از میز و صندلی راحت ، مقاوم و زیبایی بهره ببرید نیاز به صندلی های مقرون به صرفه و با تولید ایرانی دارید که بگویید ما نیز حامی تولید داخلی نیز هستیم . به اینگونه است که با خرید مستقیم از کارخانه حتی توانسته اید توسط این سایت مبلمان اداری شرکت خود را نیز بدون واسطه خریداری نمایید . این مهم به دلیل وجود قضاوت های مخاطبین نسبت به لوکس بودن محیط آشنایی با شرکت دارای اهمیت میباشد .

 

سایر صندلی های اوپراتوری نیز موجود میباشد که با طرح های خاص میتوانند آن را مورد تشویق شما قرار دهند . برای سفارش این محصولات کافیست با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید و از یک عدد تا هر تعدادی به صورت مستقیم از کارخانه ترخیص گردد و دست دلالان اقتصادی کوتاه گردد تا در جهت سوق به سمت اقتصاد مقاومتی بتوانیم خرج های اضافی را کم نموده و با مبلغی مقرون به صرفه محصولات و خدمات به ارائه نماییم .