صندلی انتظار روکش چرم و پارچه یک الی سه نفره

صندلی اتنظار روکش پارچه چرم رنگ مشکی

کد محصول W405-2_B

تومان 2.400.000

راهنما 09126132197

قیمت 2.400.000

توضیحات مدل W405-2_B راد سیستم ارتفاع پایه تا بالای نشیمنگاه 46 سطح نشیمنگاه 51 طول صندلی ( از پشت تا جلوی نشیمنگاه ) 72 عرض صندلی ( فاصله دسته ها از نقطه بیرونی ) 112 و نیم قابل عرضه با هر دو نوع روکش چرم و پارچه می­باشد . قابل عرضه با فریم ( مشکی-نقره ای و کروم ) می­باشد . قابلیت عرضه از یک تا سه نفره را دارد . قابل عرضه با میز وسط MDF سفید در حالت دو نفره می­باشد .

 

صندلی انتظار با روکش چرمی و یا پارچه ای یک الی سه نفره برند راد سیستم

  • مدل: W405-2_B
  • ساخت: رادسیستم
  • تنوع رنگی بالا
  • طراحی متناسب با ارگونومی بدن انسان
 

این صندلی که در تصویر مشاهده مینمایید از صندلی های بسیار کاربردی برای انتظار مخاطبین شما می باشد . هم از لحاظ ظاهری بسیار شیک و ساده است و هم از لحاظ کاربری بسیار منطبق بر اصول مهندسی و ارگونومی بدن انسان می باشد . همچنین فرم ظاهری آن که پایه های جلوی صندلی از کنار تا فریم پشتی صندلی به صورت هلالی طراحی شده ، بسیار زیبا و چشم نواز می باشد .

همچنین شما میتوانید برای روکش این صندلی جنس چرم درجه اولی با کیفیت بسیار بالا سفارش دهید و یا انواع پارچه های گوناگون از نوع کرپ گرفته تا مدل مازراتی و حتی بافت دار را برای آن سفارش دهید . نشیمنگاه و قسمت پشتی این محصول تشکیل شده از جنس چوب و فوم سرد است که حالت نرم و محکمی را به خود گرفته است که با انحنای مهندسی شده به جلوگیری از فشار روی کمر شما میپردازد .

 

شما میتوانید برای سفارش این محصول در مدل های تکی ، دوتایی ، سه تایی و چهارتایی به همراه میز مخصوص یا بدون میز با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید . این مجموعه تمامی اطلاعات را به صورت تلفنی میتواند در اختیار شما قرار دهد .