صندلی هلگر مناسب اتاق مدیران با مکانیزم حرفه ای BC-103-01

صندلی اتاق مدیران مکانیزم حرفه ای

کد محصول BC-103-01

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی چرمی مدیریتی هلگر با کد BC-103-01 که پشتی آن به صورت قوس دار طراحی شده و روی پشتی از خصوص نازک افقی با نظم از بالا تا پایین به فاصه ده سانت به ده سانت تعبیه شده که به زیبایی آن افزوده است . این محصول با دسته های فلزی ساده با داشتن روکش پلی اورتان توانسته است سادگی را در عین مدرنیته در اتاق مدیران رعایت کند .

شما میتوانید برای نظم دادن به اتاق کارتان از این صندلی تهیه کنید چرا که خطوط افقی در چشم مخاطب نظم خاصی دارد و حتی بر روی خودتان نیز تاثیر مثبت می گذارد . این صندلی با پایه های پنج پر توانسته است زیبایی درخشانی را توسط تکنولوژی آبکاری کرم برای شما ایجاد نماید . صندلی که در قسمت بالای پشتی قسمتی برای پر کردن پشت سر کاربر تعبیه کرده ، یعنی از طراحان حرفه ای استفاده مینماید .

بسیاری از مدیران با مرتب کردن اتاق کار خود ارتباط خوبی ندارند ، آمارها نشان میدهد بیش از هشتاد درصد مدیران بزرگترین موسسات و شرکت های دنیا با بی نظمی میز کار مواجهند ، اما چطور آن بیست درصد باقی مانده بسیار منظم هستند ؟ طراحی چیدمان مبلمان اداری و نوع میز و صندلی انتخابی شما روی این مهم بسیار تاثیر گذار است .

 

مشخصات و اطلاعات فنی تخصصی هلگر Prestige

  • مدل: BC-103-01
  • ساخت: هلگر
  • خرید اینترنتی
  • ارسال به سراسر خاورمیانه
  • تضمین اصالت کالا
 

مثلا اگر شما از همین صندلی رنگ چرم قهوه ای سوخته را سفارش دهید و با میز سناتور جلیس ست نمایید بسیار جذاب و دیدنی میشود و با توجه به بزرگ بودن میز سناتور جلیس دیگر شاهد بهم ریختگی نخواهید بود . ما در این مطلب چند راهکار ساده به شما میگوییم تا خیالتان از بابت نظم اتاقتان راحت باشد .

شما وقتی یک میز بزرگ دارید که میتوانید آن را به چند قسمت تقسیم کنید پس فضاهایی دارید که با مدیریت دقیق تر و ریزبینانه میتوانید از آنها بیشتر بهره مند شوید . به سادگی از کمد های کنار یا زیر میز استفاده کنید و چند زونکن برای خود تهیه کنید با پوشه های دکمه دار و یک بسته صد تایی کاور کاغذ A4 بخرید .

مهمترین نکته برای منظم نگاه داشتن همیشگی اتاق کار توجه به کاغذ ها و دفاتر کاریست که در نظم و ترتیب باشد . حتی شما اگر طولانی مدت میخواهید از چند کاغذ استفاده کنید در هنگام رفتن به نهار حتما آن را در پوشه یا زونکن خود با قرار دادن در کاور نایلونی بر سر جای خود بگذارید و هر بار حتی اگر خیلی سریع میخواهید بازگردید کاغذ ها را سر جایش قرار دهید .

 

شما برای جابجایی ساده تر در اتاق مدیران در حین کار نیاز به یک صندلی با مکانیزم حرفه ای دارید که چرخهای نرمی داشته باشد و بتوانید آنها راحت روی زمین قل بدهید . این مهم با همین مدل صندلی هلگر که در تصویر میبینید میسر میشود و جزو دسته محصولات پرستیژ هلگر است . برای سفارش کافیست با شماره تلفن راهنما در بالای همین مطلب زیر عکس تصویر تماس بگیرید .