صندلی اتاق جلسات پایه پنجپر ثابت تولید هلگر CC-101-01

کد محصول CC-101-01

تومان 1.100.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.100.000

صندلی کنفرانسی هلگر مدل cc-101-01 جزو اولین تولیدات با کیفیت این کارخانه است و در آن زمان صندلی های کنفرانسی به صورت پایه ثابت تولید نمیشدند و در حال حاضر این مدل نیز در خط تولید دیگر وجود ندارد اما مدل دیگری وجود دارد که بسیار شبیه به همین مدل است بطوری که تفاوت آن را متوجه نمیشوید ، فقط در قسمت زیر مکانیزم از یک بیضی عمودی پلاستیکی بجای فلزی استفاده شده است .

آن مدل با EC-101-01 شناخته میشود و به راحتی میتوانید آن را در باکس جستجوی بالای همین صفحه وارد کنید و تصویر آن را مشاهده نمایید . ما پیشنهاد می کنیم که برای محیط های فانتزی یا لوکس از روکش پارچه ای سفارش دهید و برای محیط های اداری از روکش چرم ، این انتخاب به تصمیم شماست و فقط ما در کنار شما به راهنمایی نسبت به آمار ثبت سفارشات در این نیم قرن می پردازیم .

 

صندلی تخصصی کنفرانسی بدون چرخ بسیار جمع و جور و با قد کوتاه

  • مدل: CC-101-01
  • ساخت: هلگر
  • ارسال به سراسر کشور
  • دو سال گارانتی
 

محیط های لوکس مانند مبلمان سفارتخانه ها که در قسمت میهمانان ویژه یا جلسات VIP مورد استفاده هستند ، بهتر است از مدل های پارچه ای مخصوصا جنس ابریشمی استفاده کنند و درصورتی که نمیخواهند به آن مقدار هزینه کنند پیشنهاد می کنیم از پارچه کرپ استفاده نمایند . صندلی ساده با ظاهری مدرن و جذاب که راحتی اصولی و آرگونومیک را برای ما به ارمغان آورده است .

بسیاری از مدیران خرید سازمان ها و بانک های مختلف کشور با ما تماس گرفته و درخواست ارسال محصولات به سراسر ایران را دارند و به دلیل خرید عمده با تخفیف بسیار ویژه روبرو میشوند ، بدلیل فعالیت نیم قرن در این صنف با انواع برند های مبلمان اداری ، ما بسیاری از این مدل ها را در انبارها داریم و در صورت عدم وجود با قیمت پایین تر از سایر نمایندگی های رسمی به شما ارائه می کنیم .

 

شما میتوانید با شماره راهنما که در زیر تصویر وجود دارد ارتباط گرفته و آدرس خود را بدهید تا محصولات به شما در اسرع وقت تحویل شوند . محصولات سفارشی نیز بین سه الی پنج روز کاری زمان میبرد تا تولید شده و ارسال گردد . در شهر تهران خیابان میرداماد ، خیابان ولیعصر و سایر نقاط تهران مانند خیابان شهید بهشتی ، محصولات را برایتان ارسال می کنیم .

حفاظت از هوای پاک با خرید غیرحضوری جزو ضروری ترین فعالیت های مردمی بشمار می آید .

ما حامی محیط زیست هستیم ..