صندلی آموزشی Q35p لیو دسته تاشو سبد جا کتابی

صندلی آموزشی لیو دسته تاشو سبد

کد محصول Q35p

تومان 230.000

راهنما 09126132197

قیمت 230.000

صندلی مدل Q35p که در تصویر میبینید بیشتر در آموزشگاه ها و یا واحد های آموزشی سازمان ها و همچنین مراکز برگزاری آزمون مورد استفاده قرار میگیرد . به دلیل داشتن یک سبد در قسمت زیر نشیمنگاه موجب شده تا کاربری آن برای قرارگیری لوازم و کتب کاربر بالا برود و همین امتیاز در کنار قیمت مقرون به صرفه ای که دارد ، آن را جزو محصولات پر فروش قرار داده است .

 

صندلی آموزشگاهی لیو با تشک بسیار راحت رنگ بندی متنوع

  • مدل: Q35p
  • ساخت: لیو
  • توضیحات: آموزشی 
  • دسته تاشو و سبد جاکتابی
  • کف و پشت تشک دار
  • پایه و فریم مشکی
  • امکان انتخاب جنس چرم یا پارچه با کالیته رنگ گسترده
 

صندلی های مخصوص لابی و آموشگاهی با برند لیو چند خاصیت یکسان با یکدیگر دارند که عبارتند از سایر کوچک و جمع و جور ، دارای قسمت یادداشت و سایر امکانات که شما میتوانید به سادگی برای محیط مورد نظرتان این نوع صندلی را خریداری نمایید . سایر محصولات مخصوص لابی و کانتر نیز موجود می باشد که با تماس تلفنی درخدمتتان هستیم .

امکان انتخابی صحیح و آسان با تیم پشتیبانی و راهنمایی این سایت که در طول فعالیت های بسیار گسترده چندین ده ساله توانسته ایم مشتریان ثابت بسیاری را خدمات و محصولات درجه یک ارائه نماییم . شما ممکن است اطلاع داشته باشید که سالانه چند صد هزار شرکت احداث میشود و خب باالطبع تمامی این شرکت ها میز و صندلی اداری لازم دارند که یکی از مقرون به صرفه ها مدل های ویزیتوری برند لیو می باشد .

 

آموزشگاه های زبان برای راحتی کاربران خود به دلیل داشتن تشک در قسمت پشتی و نشیمنگاه از این محصول استفاده می کنند . این محصول جهت قسمت یادداشت یا درواقع میز آن امکان درخواست به چپ یا راست را دارد . میتوانید ده درصد میز ها را از مدل چپ دستان تهیه نمایید تا برای تعداد معدودی از شاگردان که چپ دست هستند یا احتمالا دست راستشان آسیب دیده و شکسته مفید باشد .

شما مشتریان عزیز با تماس تلفنی هم میتوانید استعلام موجودی و قیمت محصولات را جویا شوید و هم میتوانید به سادگی از راهنمایی های ما بهره مند شوید . این مجموعه امکان ارسال محصولات را در تمامی شهر ها و شهرستان ها و حتی روستاهای ایران دارد .