صندلی آمفی تئاتر سالن نمایش محل مجلس ۲۶۱۰ اروند

صندلی آمفی تئاتر سالن نمایش مجلس

کد محصول 2610

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

 

این صندلی که در تصویر مشاهده میکنید یکی از معروف ترین صندلی های آمفی تئاتری برند اروند میباشد که با کد 2610 شناخته میشود چرا که برای مجلس شورای اسلامی دقیقا همین صندلی با همین نوع رنگ سبز تیره استفاده شده است و از روکش چرم درجه یک بهره میبرد . این صندلی به دلیل پهن بودن و سایز بزرگی که دارد بسیار جذاب و پر ابهت میباشد و باعث میشود هر کس که روی آن مینشیند موجب تقویت روحیه او گردد .

یکی از ویژگی های صندلی های آنفی تئاتری این است که شخص در طول 90 الی 120 دقیقه نمایشی که مشاهده می کند خسته نشده و بدنش در آرامش به سر ببرد . اما اگر تهویه محیط مطبوع نبود چه ؟ اگر بسیار هوای گرمی را در حال تجربه کردن بودن چطور ؟ یا اینکه راحیه خوشی در حال پخش شدن در فضا نباشد چه میشود ؟ تمامی اینها در انتخاب صندلی سالن نمایش تاثیر میگذارد ، مثلا روکش آن از جنس چرم یا پارچه باشد ؟ از کدام جنس پارچه با چه درجه کیفی روکش گردد ؟ کرپ ؟ ساتن ؟ نخی و غیره ؟

 

صندلی پهن و بزرگ آمفی تئاتری با قابلیت تاشو بودن نشیمنگاه

  • مدل: 2610
  • ساخت: اروند
  • صندلی مورد انتخاب برای سالن نمایندگان مجلس شورای اسلامی
  • امکان ارسال به سراسر ایران
  • دارای 36 ماه ضمانت نامه معتبر
  • تضمین اصالت کالا
 

سالن نمایش یکی از جذابترین سالن ها برای مردم میباشد چرا که پس از تاریک شدن کل فضا ، صحنه به تک تک افراد غالب شده و احساس هر کدام را در مشت خود میگیرد ، حال اگر صحنه بزرگ باشد کارگردانی متفاوتی میطلبد و اگر صحنه کوچک باشد نیز به نحو دیگری کارگردان اعمال مینماید . لذا ما با تمام قوا بر آنیم که شما بتوانید احساس مخاطبتان را به درستی جهت دهی کنید تا پیام نمایشتان درست انتقال داده شود .

شما در کنار تمامی نکات گفته شده باید دقت به تجهیزات مورد استفاده در سالن نمایش خود را داشته باشید ، مثلا از چه دستگاهی برای کم کردن و کور کردن آنتن موبایل استفاده می کنید و همچنین درصورتی که کامپیوتر یا لپتاپ اصلی پخش فیلم دچار خرابی شده است آن را برای تعمیر به کجا میسپارید . همچنین تعمیر موبایل یا تعمیر دستگاه وای فای ( وایرلس ) سالن نمایش به دست چه شرکت یا شخصی انجام میشود ، تمام اینها مثل مبلمان سالن بر روی مخاطب میتواند اثر مثبت یا منفی بگذارد ، میز کنفرانسی جلیس ، صندلی مدیریت نیلپر ، نیمکت مدارس را از ما بطلبید .

برای سفارش این محصول کافیست با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید و همکاران ما به سرعت تیم نصب کننده را به محل شما در سراسر ایران پهناور اعزام نموده و محصولات را نو و آکبند در جلوی شما باز می کنند . تک تک صندلی ها کارت گارانتی معتبر با کد اصلی قابل استعلام روی آن درج شده و هر چه تعداد سفارش شما بالاتر باشد امکان تخفیف و کم کردن قیمت نیز توسط این مجموعه بیشتر خواهد بود .