صندلی آمفی تئاتر اروند دسته مشترک و مستقل ۲۸۱۰

صندلی آمفی تئاتر دسته مشترک و مستقل

کد محصول 2810

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی آمفی تئاتر چوبی بسیار زیبا با طرح آجری و رنگ بندی گرم و زنده تولید توسط برند اروند با کد 2810 موجب حیرت بسیاری از صاحبان کسب و کار شده است چرا که در برگزاری سمینارهای بزرگ تولید در کشور ، معمولا سالن های آمفی تئاتر و سالن های سخنرانی که از این نوع صندلی استفاده می کنند بسیار جذاب و چشم نواز شده و موجب نشاط جلسات میگردد .

سالن هایی هستند که به دلیل فضای بسیار وسیعی که دارند میتوان چینش صندلی های اجتماعات و صندلی های آمفی تئاتر را به نحوی چید که بسیار جذاب شود ، مثل سالن اجلاس سران در بالای اتوبان چمران تهران که به صورت کاملا گرد طراحی گشته است . این سالن میز های بسیار وسیعی نیز سفارش داده است که با فاصله زیادی به صورت طبقاتی و پلکانی نسبت به هم نصب و اجرا گشته و به دلیل گرد بودن ، فرد یا گروه سخنرانان باید در وسط سالن قرار گیرند .

 

صندلی آمفی تئاتری با قابلیت های فراوان بسیار پر ابهت چوبی و طرح آجری

  • مدل: 2810
  • ساخت: اروند
  • صندلی آمفی تئاتر با دسته مشترک با کف تاشو و پایه پرتابل 2 نفره
  • استعلام قیمت صندلی آمفی تئاتر با دسته مشترک تحریری با کف تاشو و پایه پرتابل 2 نفره
  • سری صندلی با دسته مستقل با کف تاشو و پایه پرتابل 3 نفره
  • انواع صندلی نمایشی با دسته مستقل تحریری با کف تاشو و پایه پرتابل 3 نفره
  • امکان انتخاب تنوع بالا در این طرح توسط مشتری
  • تضمین اصالت کالا و ضمانت نامه معتبر
 

یکی از مهمترین نکات این است که مبلمان شما در سالن به خوبی دیده شود ، مخصوصا اگر شما معمولا جلسات سخنرانی بسیاری در سالنتان برگزار می کنید و کمتر چراغ های سالن خاموش میشود ، از نورپردازی با کیفیتی باید بهره ببرید تا هم وایت بالانس محیط در چشم ها زیاد یا کم نباشد و هم کنتراست خوبی به همراه تلفیق رنگ گرمی دیده شود که این ها همه توسط یک روانشناس ماهر یا یک معمار و طراح دکور حرفه ای میتواند به شما مشاوره گردد ، محصولات صندلی پزشک ، میز جلسات ، کتابخانه را از ما طلب کنید .

نورپردازی و صنعت برق به نحوی مهم شده است که خیابان لاله زار تهران از ابتدا تا انتها برای این موضوع ، ظرفیتش کم آمده و خیابان دیگری را در ادامه آن به سمت شمال خیابان جمهوری به نام لاله زار نو تشکیل داده اند و به همان میزان نیز فروشگاه و تولید کننده وجود دارد اما باز هم در این عرصه اینترنت بسیار وسیع تر از بزرگترین بازار ایران شده است که شما تمامی تجهیزات نور سالن آمفی های تئاتر را بتوانید دست اول با قیمت رقابتی و کیفیت بالا خریداری کنید .

 

برای تهیه این صندلی به هر تعداد که نیاز دارید کافیست با ما تماس بگیرید . در صورت موجود بودن این محصول ظرف یک روز کاری تحویل و نصب می گردد و در صورتی که نیاز به تولید در کارخانه بزرگ اروند باشد بین 5 الی 14 روز زمان نیاز دارد . لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید . کارشناسان تلفنی این مجموعه منتظر شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند .