صندلی آزمایشگاهی مدارس راحت و پایه ثابت SC515X

صندلی آزمایشگاهی مدارس بدون دسته

کد محصول SC515X

تومان 440.000

راهنما 09126132197

قیمت 440.000

صندلی مدرن و جدید نیلپر مخصوص لابراتوار یا سالن کنفرانس برند نیلپر با کد SC515X که بدون دسته پایه ثابت تولید شده و به همین دلیل وزن کمی دارد اما مقاومتش بالا رفته و افراد بزرگ جثه نیز امکان نشستن روی آن را دارند . در ادامه میتوانید عکس آن را مشاهده کنید که پشتی نسبتا کوتاهی دارد اما قوصی در آن طراح در نظر گرفته که تمام گودی کمر و بیرون آمدگی ها را پر می نماید .

 

محصول کاربردی برای پر کردن تمام قسمت های کمر

  • مدل : SC515X
  • ساخت : نیلپر
  • توضیحات : پایه کنفرانسی ثابت فلزی با پوشش کروم-نیکل
  • بدون دسته پایه ثابت
  • دارای تشک بزرگ قیمت اقتصادی

 

 

یکی از دلایل رونق صندلی آزمایشگاهی مدارس های اداری در ایران در دهه هفتاد این بود که آرام آرام کامپیوتر های شخصی و اداری وارد بازار شدند و برای استفاده از آنها لوازمی مانند میز مخصوص رایانه و صندلی های با کیفیت مناسب مورد نیاز مردم قرار گرفت که شرکت نیلپر توانسته در این زمینه پیشگام باشد و سایر شرکت ها با نگاه به او به فکر رقابت افتادند که باز هم نیلپر با موفقیت جزو تاپ ترین شرکت ایران و خاورمیانه بشمار می آید .

اینکه پرسنل سر تایم حقوق خود را دریافت نکنند و موجب کند شدن و پیش نرفتن کارها شوند اصلا صحیح نیست ، حال بالاخره ممکن است در این اوضاع اقتصادی یک شرکت هر سه ماه یکبار یا هر شش ماه یکبار بتواند با پرسنل تسویه حساب کند و این پرسنل هر شرکتی هستند که با کار خوب خود میتوانند از این اتفاق جلوگیری کنند نه اینکه از یک شخصی به نام مدیر انتظار جادو داشته باشند اما در عوض بهتر است که مدیر مجموعه برای پاس داشت پرسنل که تمام سختی ها را تحمل کرده اند و کار را خوب پیش برده اند یک تور آنتالیا یا تور مسافرتی کشورهای دیگر را برایشان به همراه خانواده تهیه نماید .

ثبت سفارش اینترنتی بدور از پیچیدگی های پرداخت آنلاین ، موجب راحتی کاربر شده ولی هنوز بسیاری از سایت ها با روش های تکنولوژیکی فقط کار را برای مشتری سخت می کنند . البته برخی از شما عزیزان عادت به پرداخت اینترنتی دارید و دیگر برایتان پروژه سختی نیست اما زمان شما را میگیرد . امروزه با یک تماس تلفنی به ما میتوانید ثبت سفارش آسان داشته باشید .