صندلی آزمایشگاهی مدارس شیک مشکی رنگ Q32

صندلی آزمایشگاهی مدارس مشکی رنگ

کد محصول Q32

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی آزمایشگاهی مدارس اپراتوری لیو با پایه های چرخدار مشکی رنگ کد Q32 با استراکچر فلزی و پشتی ارگونومیک که به نحوی طراحی گشته با انحنا و اریب بودن خاصی که دارد موجب راحتی کاربر شده و با اینکه تشک و فوم ندارد و از جنس فلزی با پوشش الکترواستاتیک مشکی دارد ، این صندلی دارای دو دسته در کناره ها بصورت ثابت است که از میره آهنی تشکیل شده اما روی آن قسمتی پهن تر از جنس انتگرال تعبیه شده تا ساعد دست قرار گیرد .

صندلی های اپراتوری یکی از ویژگی هایی که دارند این است که سبک و جمع و جور هستند و در صورت نیاز با پایه بلند تر از استاندارد تولید میشوند . همچنین بیشتر صندلی های اپراتوری نیز چرخدار و گردان هستند ، این صندلی ها به دلیل داشتن پشتی کوتاه و وزن سبکتر نسبت به سایر صندلی ها ، بر روی زمین راحت تر حرکت میکنند و موجب بالا رفتن راندمان کاری اپراتور های شما میشود .

 

صندلی آزمایشگاهی مدارس اپراتوری لیو بسیار راحت بدون تشک

  • مدل: Q32
  • ساخت: لیو
  • توضیحات: صندلی اپراتوری
  • دسته دار
  • بدون تشک
  • قفل دو حالته
  • جک 8
  • پایه پلاستیکی
 

برای جلب رضایت مشتریان و کارمندان باید موارد بسیاری را در نظر گرفت و با داشتن دغدغه فراوان آن را به نتیجه عالی و عالی تر رساند . یکی از مهمترین موارد ، همین مبلمان اداری مناسب است ، بنابراین انتخاب صحیح ، چیدمان صحیح ، ترکیب رنگ مناسب ، تناسب در ابعاد و شرایط جوی محیط شما ، همچنین سازگاری با سلیقه و بودجه همگی مواردی است که میتواند در خریدی مطمئن و راضی کننده تاثیر بگذارد ، برای آگاهی از  مناسب جلسات ، صندلی مناسب همایش بسادگی در قیمت بالای سایت داخل باکس جستجو اقدام کنید ..

سفارش محصولات خاص خود را یا همین محصول از یک عدد تا تعداد تیراژ میتوانید از طریق شماره تلفن راهنما در اختیار ما بگذارید ، این مجموعه آمادگی ارسال محصول در سراسر ایران را دارد و هر روز نیز ارسال بار انجام میدهد بجز جمعه ها که باربری ها معمولا تعطیل است . البته در صورت ضرورت میتوانیم از آشناها که ماشین باری دارند درخواست کنیم که به طور استثنا جمعه نیز بارگیری نموده و حرکت کنند که نیاز به تماس شما با ما و اطلاع دادن به ما را دارد .

 

صندلی آزمایشگاهی مدارس بدون دسته

کد-محصول SC515X

تومان 440.000

صندلی آزمایشگاهی مدارس بسیار ویژه و ارگونومیک کنفرانسی با پایه ثابت کد SC515X پایه ثابت برند نیلپر در جهت طراحی قطره آب و رنگ بندی بسیار متنوع که موجب کار خوب پرسنل میشود و جلسات دیگر نیاز به پرداخت حقوق در سروقت نیست . .. صندلی مدرن و جدید نیلپر مخصوص لابراتوار یا سالن کنفرانس برند نیلپر با کد SC515X ...ادامه مطلب