صندلی آزمایشگاهی تابوره بدون پشتی و دسته R65

صندلی آزمایشگاهی تابوره بدون پشتی

کد محصول R65

تومان 500.000

راهنما 09126132197

قیمت 500.000

صندلی صندلی آزمایشگاهی تابوره بدون دسته و پشتی مانند مدل های تابوره یا پزشکی و آزمایشگاهی است ، این محصول R65 نام دارد که در کارخانه راحتیران تولید میشود . امکاناتی چون تنظیم ارتفاع ، پایه های پلاستیکی که البته داخل آن با فولاد پر شده است . همچنین دسته اهرم برای تغییر ارتفاع صندلی آزمایشگاهی تابوره و پایه پنج پر که ۵ چرخ روان و مستحکم زیر آن نصب شده است .

هدفگذاری یکی از مهمترین وظایف مدیریت هر مجموعه ای به شمار می آید ، هرچه مدیر درجه بالاتری داشته باشد ، هدف های طولانی مدت و استراتژیکی باید تعیین نماید . لذا مسئول خرید با اتکا به اهداف مدیریت کل مجموعه و مدیریت تدارکات به خرید مبلمان اداری می پردازد ، شما هدفتان از اینکه میخواهید مبلمان بخرید چیست و چه نوع مدلی از محیط را می پسندید ؟

 

  • مدل: R65
  • ساخت: راحتیران
  • توضیحات: صنلی کارگاهی بدون پشتی و دسته

 

محیط های اداری کشورهای دیگر در دنیا را رسد کرده اید ؟ اینکه بتوانید تصمیم بگیرید که آیا همانند آمریکایی ها میخواهید اتاق کارهایتان طراحی شود یا ژاپنی ها ؟ همچنین روند اداری و فعالیتتان مانند کشور آلمان است یا چین ؟ تمام اینها را که در فیلم های داستانی و حتی مستند وجود دارد را بررسی کنید و بعد به یک تصمیم آگاهانه برسید .

برخی مواقع ممکن است به این نتیجه برسید مدل سبک های کشورهای دیگر به کار ما نمی آید و باید سبک جدیدی را شروع کنید و یا مانند زمان نادر شاه افشار یا ناصرالدین شاه از مدل های سنتی بهره بگیرید . برای سفارش مبلمان اداری حتی مبل های تحت خواب شو رسمی ، کافیست با شماره تلفن راهنما ارتباط بگیرید و درخواست محصولات نمائید .

 براي اكنون مطلبي يافت نشد