صندلی آزمایشگاهی استیل پایه گردان بشقابی V120

صندلی آزمایشگاهی استیل پایه گردان

کد محصول V120

تومان 590.000

راهنما 09126132197

قیمت 590.000

صندلی اپن بدون پشتی و صندلی مدل V120 برند راحتیران ، بسیار زیبا و مستحکم با پایه بشقابی و اهرم دسته تنظیم ارتفاع ، همچنین دارا بودن جاپایی یا رکاب که مناسب برای تمامی قامت افراد طراحی شده ، هر کسی با هر قدی و در هر ارتفاعی این صندلی آزمایشگاهی استیل پایه گردان را تنظیم نماید ، در نهایت پایش به رکاب میرسد و میتواند برای راحتی بیشتر به آن تکیه دهد .

یکی دیگر از قوانین تناسب دکوراسیون برای دفتر کار ، انتخاب صحیح آکساسوار می باشد ، برای مثال لوازم روی میز مدیر مانند جاچسبی ، جاکاغذی ، منگنه ، پانچ ، پاکت باز کن و غیره را در نظر بگیرید که چقدر میتواند لوکس بودن و با کیفیت بودن آن روی چشم مخاطب تاثیر گذارد باشد و یا رنگ دیوار ها و طرح کاغذ دیواری هایی که شما استفاده می کنید به رنگ مبلمان اداریتان می آید .

 
  • مدل: V120
  • ساخت: راحتیران
  • توضیحات: صندلی کانتر بدون پشتی پایه کروم رکابدار
 

نشیمنگاه صندلی بدون پشتی و بدون دسته راحتی بیشتری را برای افراد در نظر دارد ، چرا که در حین میل نمودن صبحانه یا انجام کار بهتر است کاربر لم ندهد و صاف بنشیند ، لذا این نوع صندلی آزمایشگاهی استیل پایه گردان بسیار پرکاربرد بوده و در عین حال از تنوع رنگی بالای برای قسمت نشیمنگاه برخوردار است که میتوانید از کالیته رنگ انتخاب کنید . محصولات از آبکاری نیکل کروم براق بهره مند هستند .

برای سفارش این محصول کافیست با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست کنید محصول به سراسر هر کدام از استان های ایران از گیلان و مازندران و گلستان تا لرستان و کردستان و خوزستان و فارس که بسیار دارای ابعاد گوناگون می باشد ، ارسال شده و تحویلتان میگردد . شما اگر در تبریز یا مشهد یا حتی خارج از کشور هستید میتوانید از طریق همین شماره تلفن با شبکه های اجتماعی ما ارتباط برقرار نمایید و سفارش خود را ثبت کنید .