صندلی آزمایشگاهی استیل مدرن تنظیم ارتفاع V110

صندلی آزمایشگاهی استیل مدرن

کد محصول V110

تومان 560.000

راهنما 09126132197

قیمت 560.000

جالب است بدانید به تازگی این نوع محصول در زمره محصولات صندلی صندلی آزمایشگاهی استیل مدرن قرار میگیرد و دیگر به آن صندلی کارمندی نمی گویند ، این صندلی که دسته و پشتی یکپارچه دارد و به راحتی میتواند پشت میز های بزرگ مورد استفاده قرار گیرد ، به این دلیل که شما با داشتن پایه بلند و جاپایی در ارتفاع بالاتر ، به هر میزان قد کاربر باشد ، میتواند روی صندلی کد V110 راحتیران بنشینید .

صندلی های کانتر به صندلی اپن نیز در میان برخی افراد شناخته میشود ، این صندلی ها دارای پایه های بشقابی می باشد و به نحوی مهندسی شده اند که با اینکه ارتفاع بلندی دارند اما به هیچ عنوان چپ یا واژگون نمیگردند ، لذا سیستم تعلیق این صندلی آزمایشگاهی استیل مدرن ها بسیار بالاست اما عقل حکم میکند که جانب احتیاط را رعایت نمایید ، مخصوصا زمانی که کودکان در حال استفاده از آن هستند .

   
  • مدل: V110
  • ساخت: راحتیران
  • توضیحات: صندلی آزمایشگاهی کانتر پایه کروم ثابت رکابدار
 

دقت داشته باشیم که فرایند خرید غیر حضوری ممکن است برایمان ترسناک باشد اما در همه جای دنیا باب شده و فرایند خرید حضوری بسیار کم شده است ، این ترس ما نشات گرفته از عدم شناخت کافی از راه های اطمینان در این زمینه میباشد ، به محض اینکه شناخت خود را بالا ببریم ، امکان خرید غیرحضوری با بهترین انتخاب و کیفیت بالای محصولات شروع میشود ، تجهیزات مناسب کامپیوتر مانند میز بهمراه جای کیس و کشوی کیبورد را نیز میتوانید از سایت مبلمان برند برتر بخواهید .

خرید شما پس از ثبت سفارش تلفنی به کارخانه ارجا داده شده و آنجا پس از تولید بسته بندی شده و به باربری تحویل میگردد . امید است ظرف سه الی پنج روز کاری تولید شده و روانه جاده ها شود ، البته در برخی سفارشاتی که تعداد بالا بوده گاها به ده روز نیز کشیده شده است که بابت این مورد ما تمام تلاشمان را میکنیم که بتوانیم با سرعت بالایی محصولات را تحویلتان دهیم .