صندلی آزمایشگاهی استیل همراه با تکیه پشتی ۳۲۱۴

صندلی آزمایشگاهی استیل با تکیه پشتی

کد محصول 3214

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی فوق که در تصویر مشاهده مینمایید از مدل با پشتی تور دار است که با فریم فلزی و نشیمنگاه از جنس پلی اورتان تولید شده در کارخانه اروند با کد ۳۲۱۴ است ، با پایه پنج پر چرخدار که توسط برترین مهندسین و کارگران طراحی و تولید می گردد . کارخانه اروند با داشتن هزاران پرسنل توانسته از فرصت ها و ظرفیت های کشور به خوبی بهره مند گردد تا این افراد نیز به امرارمعاش بپردازند .

دسته های این صندلی با طرح لبخند هستند و در صورت سفارشی سازی میتوانید آن ها سفارش ندهید تا صندلی بدون دسته برایتان تولید شود . برخی افراد به دلیل وزن بالا و جثه بسیار بزرگ قادر به استفاده از صندلی ها نیستند و بجز مزاحمت هیچ نکته دیگری برایشان در بر ندارد ، همینطور میزان ارتفاع صندلی برای جک بادی را میتوانید به صورت اختصاصی سفارش دهید .

 

صندلی آزمایشگاهی استیل کارشناسی کارمندی با کیفیت و زیبا از طرح تولیدی مدرن

  • مدل: ۳۲۱۴
  • ساخت: اروند
  • توضیحات: کارشناسی با مکانیزم سینکرونایز
  • امکان ارسال به سراسر ایران
  • مناسب معاون ارشد فروشگاهی در بازار بزرگ تهران

 

برای سازمان های بزرگ به دلیل خرید های تعداد بالاتر از ده عدد تخفیفات ویژه ای عرضه می کنیم که افتخار داریم سازمان شما تمامی محصولات میز ، صندلی ، مبلمان ، پارتیشن و سایر را از مجموعه برندبرتر تهیه می نماید ، لذا از بهترین قیمت ها و خدمات پس از فروش برخوردار خواهید شد چرا که سازمان های بزرگی را ما در این پنجاه سال فعالیت در زمره مشتریان فعال خود با رضایت نگاه داشتیم .

امیدواریم بتوانیم صدای گرم شما را از طریق تلفن راهنما بشنویم و با اشتیاق مشاوره اختصاصی به شما در زمینه انتخاب محصولات مدرن و بروز در جهت تجهیز میز و صندلی فضای کاری شما داشته باشیم . حتی اگر شما فقط برای یک صندلی از فروشگاهتان در بازار بزرگ تهران میخواهید اقدام کنید ، منت بر ما گذاشته و با یک تماس بهترین محصول نسبت به بودجه و سلیقه خود در محل تحویل بگیرید .

 

گارانتی این محصول به دلیل اصلی بودن و پشتیبانی رسمی شرکت اروند تا سه سال می باشد و تا ده سال نیز خدمات پس از فروش نیز ارائه می گردد . بسیاری از مشتریان ما با خرید از محصولات فیک که بیشتر در بازار حسن آباد دیده مشود ، پس از ۶۶ ماه یا نهایتا یک مجبور به تغییر مبلمان ادرای به دلیل خرابی و عدم وجود خدمات و گارانتی هستند ولی محصولات اصلی وقتی از نمایندگی رسمی خریداری شود حداقل ده سال میتواند برای شما عمر مفید داشته باشد .