زیباترین صندلی مدیریت مناسب اتاق کار BC-106-01تنوع رنگ

زیباترین صندلی مدیریت مناسب اتاق کار

کد محصول BC-106-01

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی کریتیو که در صحنه میبینید از مدل های بسیار خلاق هلکر برای مدیران خلاق طراحی شده است ، این صندلی که از فرم فانتزی بهره می برد با شناسه BC_106-01 معرفی گشته و بسیار شبیه به مدل سری استایل هلگر می باشد اما با تفاوت های بسیار زیاد و ظریف مانند بلند بودن دیواره های دو طرح نشیمنگاه که باعث شده نقش دسته های صندلی را نیز بازی کنید و کمی پشتی آن کوتاه تر از مدل استایل است .

این صندلی را در فضاهایی باید استفاده کنید که دارای ساختار شکنی در معماری داخلی و دکوراسیون آنجا هستند و تلفیق رنگی شاداب مثل همین رنگ آبی که در تصویر وجود دارد و یا گلبهی و حتی گیلاسی یا سفید از رنگ هایی هستند که در فضاهای Creative بسیار مطابق و نمایان می شود . این مجموعه دارای صندلی کنفرانسی و کارمندی نیز می باشد .

 

صندلی فانتزی جذاب و زیبای هلگر مدل Creative یا خلاق

  • مدل: BC-106-01
  • ساخت: هلگر
  • مناسب محیط های لوکس فانتزی
  • استفاده در اتاق جلسات وی آی پی
  • متناسب با اتاق فکر و غرفه های نمایشگاهی
  • دو سال گارانتی
  • دارای ضمانت نامه اصالت کالا
 

شما میتوانید برای اتاق فکر محل کارتان از این صندلی تهیه کنید چرا که هم بسیار زیبا و چشم نواز است و هم بیش از 40 دقیقه نمیتوان روی آن نشست و خسته کننده می شود . لذا برای اتاق هایی که میخواهید از رنگ روشن برای صندلی استفاده کنید و کمتر از آن صندلی استفاده شود که موجب کثیفی نگردد بهترین انتخاب این صندلی است .

البته راحتی صندلی از لحاظ چرخش و مکانیزم بی نظیر است و شخص در ابتدا تا چهل دقیقه احساس راحتی می کند و رفته رفته دیگر نمیخواهد روی آن بنشیند و به فکر ایستادن یا دور زدن در فضای شرکت می افتد . همچنین برای محیط های نمایشگاهی مانند غرفه های بسیار لوکس که مشتریان بسیار گران قیمتی به عنوان مهمان حضور پیدا می کنند ، این صندلی فوق العاده است ، ارائه تولیدات برندبرتر و مطرح راد سیستم ، مبلمان هلگر ، میز و صندلی جلیس ، کتابخانه ترکیه در آرشیو ارزشمند ما تقدیم به شما .

 

شما میتوانید چند دست از این صندلی تهیه کنید و هر سال برای نمایشگاه روکش آن را تعویض کنید و یا از خدمات شستشوی روکش صندلی این مجموعه بهره مند شوید . ما در کنار شما هستیم تا انتخابی ساده تر به سبک سلیقه شخصی خودتان داشته باشید و رسالت ما در این پنجاه سال سابقه کاری این بوده است که کمی وقت و انرژی بیشتر صرف کردن برای مشتری بسیار بصرفه است چرا که مشتریان با لیاقت در زمره این صنف وجود دارند .

برای ارسال محصول لطفا با ما تماس گرفته و در صورت تایید شما ، کارشناسان آدرس را دریافت نموده و محصولات را در کمترین زمان ممکن در محل به شما تحویل میدهند . این مجموعه در تلاش است تا فرهنگ خرید غیر حضوری را برای شما مشتریان شرح داده و متوجه اهمیت وجود هوای پاکیزه در شهر های بزرگ را یاد آوری نماید تا با کمترین سفر های درونشهری بتوانیم خرید های خود را که نیازی به حضور ندارد به راحتی انجام دهید .