رومینا میز مدیریت ترکیبی از چوب طبیعی و رویه شیشه

رومینا میز مدیریت چوبی برند برتر ایرانی

کد محصول Romina

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

مبلمان اداری برند برتر یکی از قدیمی ترین های بازار مبل است که در صنعت تجهیزات اداری فعالیت های گسترده ای دارد . بخش کارخانه جات برندبرتر با توان تولید انواع میز های گوناگون توانسته است که اعتماد بسیاری از افراد را جلب نماید . ما در این مطلب به معرفی یکی از میز های مدیریتی برتر می پردازیم تا شما نسبت به امکانات آن بیشتر آشنا بشوید .

این میز در دو رنگ ترکیبی سفید و چوبی و رویه شیشه تهیه می شود که باعث جذابیت و زیبایی آن می شود . البته دو رنگ نیز می تواند به درخواست شما باشد و در کارخانه تولید شود ، مثلا به جای سفید از رنگ نقره ای و به جای رنگ چوبی که در عکس بالا مشاهده می کنید مثلا رنگ چوب افرا یا گردویی و حتی آنتیک لایت یا جویز استفاده شود . نمونه رنگ های ما را توسط فضای مجازی دریافت نمایید .

 

ویژگی های رومینا میز مخصوص مدیران

ارتفاع/عمق/پهنا: 200/85/77.5

گارانتی اختصاصی و معتبر برندبرتر

ارسال به سراسر ایران و خاورمیانه

امکان سفارش تلفنی و غیر حضوری

دو رنگ ترکیبی دارای صفحه شیشه ای زیبا

چوب طبیعی و رویه شیشه ای جذاب

 

در این مدل رومینا که تولید مبلمان برندبرتر می باشد شما می توانید به سادگی یک میز ال L شکل داشته باشد تا تمام کارهای خود در فضایی کافی به ثمر برسانید . صفحه روی میز از شیشه تشکیل شده که با پایه های فلزی کوتاه در حد ده سانتی متر با میز زیر فاصله دارد . زیبایی دو چندان این میز به دلیل وجود این شیشه در سایز بزرگتر از کمد زیر آن است . می توان وسایلی را که کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، آنجا قرار داد .

این میز مدیریتی ترکیبی از چوب طبیعی و رویه شیشه در ابعاد طول 2 متر و عرض 85 سانتی متر و همچنین دارا بودن ارتفاع استاندارد 77 و نیم سانتی متری ، امکان نوشتن و یا تایپ نمودن توسط لبتاپ را فراهم سازد . حتی کمد ها و کشوهای در اختیار با فضای بسیار گسترده امکان گذاشتن لوازم مانند پرونده ها ، زومکن ها ، دفتر و غیره را فراهم می آورد . همچنین ابهت آن بقدری است که مخاطب شما را تحت تاثیر قرار می دهد .

برای درخواست ارسال این محصول در محل ، هر کجای ایران یا حتی خاورمیانه که هستید با ما تماس تلفنی برقرار نمایید تا هم از مشاوره رایگان بهره مند شوید و هم آدرستان را به کارشناس ما بدهید تا محصول ارسال گردد .