میز ایرانی مدیریت همراه ترکیب رنگ گردویی سفید گلاسه

رنگ گردویی سفید گلاسه میز مدیریت

کد محصول IM400

تومان 3.950.000

راهنما 09126132197

قیمت 3.950.000

میز ایرانی مدیریت IM400 ساخت ایستا با استفاده از ترکیبات متناسب شیشه ، جوب و آلومینیوم و با آنکه ظاهری ساده داشته و نیز از زوایای متعارف قائم سود برده اما دارای ظاهری با هویت خاص گشته و حذف دستگیره های متعارف آن را قابل هارمونی در فضای مدرن امروزی نموده است . لطفا با ما تماس بگیرید .

 

یکی از طراحی های میز چوبی خارجی که فوق العاده زیبا و چشم نواز می باشد را در این صفحه از سایت دنبال می نمایید . این میز ایرانی زیبای مدیران با دارا بودن ترکیب رنگی 2 گانه و فرم مکعبی با برش های نازک در بدنه باعث می شود تا بازدیدکنندگان شما از حیرت به وجد بیایند و شاید بازخوردی نشان ندهند اما صحبت های شما بسیار تاثیر گذار خواهد شد .

یکی از اصول حرفه ای مذاکره در جلسات ، مخصوصا اتاق مدیران این است که برای صندلی یا مبل میهمانان و مخاطبین ارتفاع کمتری نسبت به صندلی مدیریتی در نظر بگیرید و این احاطه شما به مراجعه کننده باعث توقیت اعتماد به نفس مدیر شده و حتی کمی ارباب رجوع را خجالتی می کند که در نهایت منجر به تاثیر گذاری چند برابر می گردد .

 

اطلاعات خرید همراه با رنگ گردویی سفید گلاسه میز ایرانی مدیریت ساخت ایستا

  • مدل: IM400
  • ساخت: ایستا
  • ارتفاع/عمق/پهنا: 220/90/75
  • رنگ بندی: گردویی - زبرانو - ترکیب رنگهای فوق با سفید گلاسی
 

درصورتی که میخواهید مطمئن بشوید که کدام اتاق دفتر کاریتان را برای خود انتخاب کنید کافیست اندازه های آن را حدودی به دست بیاورید . ما با ابعادی که به شما می گوییم می توانید متوجه بشوید که این میز مناسب با کدام اتاق شماست ، عرض آن حدود 90 سانت متر ، ارتفاع نرمال 75 سانتی ، طول نیز دو مترو 20 سانت که در مجموع با احتساب قسمت ال و فضای صندلی نیاز به 9 متر مربع فضا دارد .

ابهت و بزرگی این میز به همراه ظاهر شکیل و لبه تخم مرغی صفحه روی آن که حالت گرد دارد ، باعث می شود ابهت خاصی را تجربه نمایید . میز ایرانی مدیریتی ایستا که توسط مهندسین و کارگر های ایرانی تولید می شود ، بسیاری از خانوار ها را در این مسیر روزی رسانی می نماید چرا که بسیاری از هومطنان چه در ایران و حتی خارج از کشور از محصولات این کارخانه عظیم استقبال ویژه می نمایند ، ارائه میز باکیفیت ، صندلی حرفه ای با حفظ حالت را از ما بخواهید .

 

برای سفارش این میز ایرانی با عظمت مدیریت کافیست با شماره تماس مادر این قسمت از سایت ارتباط گرفته و از آخرین تخفیف های احتمالی با خبر شوید . کاربران ما در هر کجای تهران و ایران می توانند محصولات مورد نیازشان را خریداری نمایند و به سرعت تحویل بگیرند .